Olimpik Jimnastikçi MyKayla Skinner, Jonas Harmer’dan İlk Bebeği Bekliyor


Kayla Skinner özel bir nedenle keyifle denge ışınlamasıdır.

Olimpiyat gümüş madalya sahibi ve kocası, Amerikan Ninja Savaşçısı yarışmacı Jonas Harmerailelerini genişlettiklerini ortaya çıkardı.

“Sürpriz!!! En büyük sırrı saklıyoruz ve ebeveyn olacağımıza inanamıyoruz!” Çift yazdı ortak instagram 25 Mart. “Bu yeni bölüm için çok heyecanlıyız ve daha fazla kutsanamazdık…”

Çift sadece beklediklerini değil, aynı zamanda küçük bebeklerinin ne zaman geleceğini de paylaştı. “Ailenin en yeni üyesi Harmer bebek Eylül 2023’te geliyor” diye yazdılar.

MyKayla ve Jonas, sonogramlarla yaptıkları bir fotoğraf çekimi için mesajı birkaç enstantane ile eşleştirdiler. Bazı fotoğraflarda Jonas ve MyKayla, gökkuşağı konfetileriyle çevrili ultrason görüntüleri ile poz verirken görülüyor. Bu vesileyle, MyKayla uyumlu topuklu ayakkabılarla eşleştirilmiş beyaz, kabarık kollu bir elbise giydi. Bu arada Jonas, siyah pantolon ve kahverengi ayakkabılarla birlikte mavi, düğmeli bir gömlek giymişti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369332/olympic-gymnast-mykayla-skinner-expecting-first-baby-with-husband-jonas-harmer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir