Olaplex, Amazon Prime Day 2022 için Büyük Bir İndirimle Satışta


Olaplex Hair Perfector No 3 Onarıcı Bakım İncelemeleri

Bir müşteri bunun “mucize bir ürün” olduğunu belirterek, “Saçınızı açarsanız veya saçlarınız zarar görüyorsa bu mutlaka olmalı. Sekiz yıldır saçımı beyazlatıyorum ve bırakmam gerektiğini düşündüm. Bu ürün saçımı kurtardı. Kesinlikle en az on dakika bekletin ki gerçekten işe yarasın ama harika. Kelimenin tam anlamıyla saçlarımı hayata döndürdü. Her kuruşuna değer!”

Bir başkası, “Bu şey, ilk uygulamadan gözle görülür bir farkla sihir” dedi.

Bir alışverişçi, “Bu bir oyun değiştirici. Saçlarım anında daha güçlü ve sağlıklı hissettim” dedi.

Bir başkası yorum yaptı, “BÜYÜ!!!! Yemin ederim bu şey Tekboynuzlardan yapıldı. Saç bakım tedavilerinin gamını denediğim için şüpheliydim (evet, evet, bunun bir saç kremi DEĞİL, ama bir bağlayıcı olduğunu biliyorum) ) ve söylemem gereken tek şey WOWZA!”

Ürünün bir hayranı ısrar etti, “Evet, buna değer! Bu gerçekten işe yarıyor ve saçlarım için harikalar yarattı. Salona gittim ve saçımı aşırı derecede işlediler ve kızarttılar. Bunu kullandım. Hasarı gidermek için ürünü iki kez.”

Bir müşteri, “Saçlarım yıllardır inanılmaz derecede kuru ve kırılgan. Her şeyi denedim!!! Saç stilistim sorunun bu olabileceğini söylediği için ilaçları bile değiştirdim. Diyet, takviyeler, tedaviler, maskeler, siz Adını koy. Vazgeçmek üzereydim.Saçlarım inanılmaz derecede hasar gördü ve hayatımın geri kalanında bu samanla mahvolacağımı düşünmeye başladım.Bu ürünün incelemelerini okudum ve neden olmasın diye düşündüm. Bunun ne kadar işe yaradığına hala şok oldum. Profesyonel tedaviler bile bu tür bir etki yaratmadı. 3 kullanımdan sonra saçlarımda çarpıcı bir değişim gördüm. Tam sonuçları görmek için daha düzenli kullanmaya devam etmek için sabırsızlanıyorum.”

Şaşıran bir Olaplex kullanıcısı, “Bir kullanımdan sonra kafam karıştı. Eskiden saçlarım en sıcak ayarda bile düzleşmezdi, dışarı çıktığımda kıvırcıklaşıyor ve hemen kıvrılıyordu. İlk kullanımdan sonra, saçlarım düzleşiyordu. ateşimi kısın ve saçlarım sihir gibi düzleşti. Çok mutluyum! Haftada bir kez birkaç ay kullandıktan sonra nasıl göründüğünü görmek için sabırsızlanıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337662/olaplex-amazon-prime-day-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir