Ohio’lu Adam Indiana’da Kürtaj Yaptıran 10 Yaşındaki Kıza Tecavüzden Tutuklandı – Hollywood Life


Gerson Fuentes
İmaj Kredisi: Franklin County Şerifi/MEGA

Gerson Fuentes Ohio, Columbus’tan tutuklandı ve 10 yaşındaki bir kızı hamile bırakmakla suçlandı. Elde edilen belgelere göre HollywoodYaşam27 yaşındaki adam, resmi şikayette genç kurban tarafından kendisine tecavüz etmekle suçlanan şüpheli olarak yer aldı. 12 Temmuz Salı günü tutuklandı. Kolomb Sevk. Davadaki yetkililer, ismi açıklanmayan kıza iki ayrı olayda tecavüz edip hamile kalmasına neden olduğunu kabul ettiğini söylüyorlar. Kız 30 Haziran’da tıbbi kürtaj yaptırmak için Indiana’ya gittikten sonra eyalette birinci dereceden bir suç olan tecavüzle suçlandı.

Gerson Fuentes
Gerson Fuentes (Franklin County Şerifi/MEGA)

13 Temmuz Çarşamba günü yapılan duruşmada Dedektif Jeffrey Huhn’un verdiği ifadeye göre, kızın annesi davayı 22 Haziran’da Franklin County Çocuk Hizmetleri’ne havale etti. Bugün Amerikakız 10 yaşına yeni basmıştı, yani muhtemelen 9 yaşında hamile kalmıştı. Gerson Fuentes şu anda 2 milyon dolarlık bir kefaletle Franklin County hapishanesinde tutuluyor.

Dava, ABD Yüksek Mahkemesi’nin 24 Haziran’da Roe V Wade’i devirme yönünde verdiği şok edici kararın ardından öfke ve sempati uyandırdı. Karar, Ohio’da hemen bir yasayı tetikledi; burada bir “kalp atışı” yasa tasarısı, cenin kalp atışı tespit edildikten sonra kürtajı açıkça yasakladı. Çocuğun ilaca bağlı kürtaj için eyalet dışına seyahat etme ihtiyacı. Bazı seçim karşıtı eylemciler daha önce 10 yaşındaki kızın varlığından şüphe duymuştu. Tutuklama ve ayrıntılar, hikayesinin tamamen gerçek olduğunu doğruladı.

Dr.DeShawn Taylorbir Arizona OB-GYN, bir röportajda kürtaj haklarının devrilmesi için feci sonuçlar öngördü. HollywoodYaşam Mayıs ayında geri. Taylor, güvenli kürtaj sağlamak için 2013 yılında bağımsız kürtaj kliniğini kurdu. “Hamileliğe devam etmek zorunda kalanlar olacak ve zaten mücadele eden insanlar olacak. Ekonomik durumu düşük olan insanlar” dedi. HL. Daha da kötüsü, ek sağlık sorunları olan genç kadınların doğum yapmaya zorlanmaları halinde ölmeleri olasıdır.

“Kalp yetmezliği potansiyeli olan genç kadınların doğum sırasında ölme olasılığı çok yüksek” diye açıkladı. “Tıbbi terim, kalp kasında bir kusurun olduğu ve bir vücutta meydana gelen tüm değişikliklerin stresini, doğum sırasında meydana gelen büyük kan kaybına hazırlamak için sürdüremediği kardiyomiyopatidir. Yani hamileliğe devam ederlerse kalpleri iflas edecek.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/ohio-man-arrested-rape-girl-10-abortion-indiana/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir