Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life


Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nikos Vinieratos/Shutterstock

Mick Jagger ve Jerry Salonu‘s aşk onlarca yıl sürdü ama çoğu şey gibi o da sona erdi. Ancak bu ikisi, birlikte sahip oldukları dörtlü çocuk sayesinde sonsuza kadar bağlı kalacaklardır. Mick ve Jerry, bir çift oğlu ve kızının gururlu ebeveynleridir: Elizabeth Jagger, James Jagger, Georgia May Jagger, ve Gabriel Jagger. Bu dördü, Mick’in genel soyunun yarısını oluşturuyor ve her biri moda, müzik, oyunculuk, aktivizm ve gazetecilik dünyalarında isim yapmaya devam etti.

Bu çocuklar, Mick’in aldatma eğiliminden doğan bir aşk ilişkisinin ürünüdür. evli iken Bianca JaggerMick, Roxy Music’le nişanlı olan Jerry ile çıkmaya başladı. Brian Ferry o zaman. “Bryan, Mick’in ilgisinden gurur duydu ama Mick’in bana aşık olduğunu da görebiliyordu. Onun için güzel olamazdı,” diye yazdı 2010 kahve defterinde/anılarında, Jerry Salonu: Resimlerdeki Hayatım, başına yahoo.

Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life
2002 yılında Mick ve Jerry (Nikos Vinieratos/Shutterstock)

Aşkları yirmi yıldan fazla sürmesine rağmen, resmi olarak hiç evlenmediler. Çiftin 1990’da bir Hindu düğünü olduğuna inanılan şeye katıldığı bildirildi, ancak bir İngiliz mahkemesi 1999’da (ikisinin ayrıldığı yıl) eksik evraklar nedeniyle evliliği iptal etti. Birbirlerine olan sevgileri yok olurken, Mick ve Jerry çocuklarına destek olmaya ve onlara bakmaya devam eder.

Elizabeth Jagger

Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life
Elizabeth Jagger, 2019 Vanity Fair Oscar Partisi’nde (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock) poz veriyor

Elizabeth “Lizzy” Jagger, 2 Mart 1984’te doğdu. Mick ve Jerry’nin en büyük çocuğu. New York’ta doğdu, ona göre IMDB profil. “Lizzy”, Wrangler Jeans ve Gap kampanyalarında rol almış, Redken için modellik yapmış ve Sonia Rykiel (2018’de) için podyumda yürüyen bir modeldir. Ayrıca 2002 filminde rol alarak oyunculuk yapmayı denedi. Igby Düşüyor.

Lizzy, “1970’lerdeki makyajından çok ilham alıyorum” dedi. Günlük Maiben 2019’da babası hakkında konuşurken, “artık gerçekten istemiyor. Bugünlerde sahnede makyajıyla biraz daha çekingen.”

Aynı zamanda bir aktivist. “Çalıştıktan sonra [the team of] Eşit Eşittir, Kadın Eşitliği Gününü Kadın Eşitliği Haftası’na dönüştürmeye karar verdik” dedi. koşuşturma 2017’de. “Gerçekten kutlanması gerektiğini düşünmüyoruz. Çabalarımıza odaklanmamız için bir hafta. Hiçbir şeyi kutlamıyoruz çünkü eşitliğimiz yok.”

“ERA’daki zaman sınırını kaldırmak için üç devletli strateji için düzenli olarak lobi yapıyorum, SJ Res. 5 ve HR Res. 53, Kongre’de” diye ekledi. “Washington DC’de olmadığımda, milletvekillerime ERA’yı geçmek için imzalamaya çağıran düzenli mektuplar gönderiyorum.”

James Jagger

Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life
James Jagger, 2018 Toronto Uluslararası Film Festivali’ndeki ‘Jeremiah Terminator Leroy’ galasında (Michael Hurcomb/Shutterstock)

James Jagger 29 Ağustos 1985’te doğdu ve ablası gibi oyunculukla da uğraştı. ona göre IMDB profiliilk dikkat çeken rolü 2009’daydı. Dinlenme Rahibi Vivaldi. O zamandan beri, gibi birkaç küçük filmde rol aldı. Gangster Kittens, The Last Full Measure, The Deep House, ve sihirli Fener. En çok 2016 dizisindeki rolüyle tanınır. Vinil ve müzik tabanlı korku filmi Şiddetin Sesi.

James de müzikte onun izinden gitti. Karakterinin çaldığı müziği yazdı Vinil. Bir röportajda ona benzerliğimi göstermeye çalışıp çalışmayacağımı sordum” dedi. W Dergisi. “[laughs] Evet, oyunculuk yeteneğimi babama benzerliğimi göstermek için kullanıyorum. Onun oğlu olmamla alakası yoktu. Bunun oldukça komik olduğunu düşündüm.” Babasının herhangi bir kavrayışı olup olmadığı sorulduğunda Kip, Mick’in “o zamanlar hakkında gerçekten açık olduğunu” söyledi. Vinil gerçekleşti.

“O dönemde onunla New York hakkında tartıştım. Birkaç iyi anekdot vardı, ama aynı zamanda gerçekten de geçmişiyle ilgileniyor. Siyasi ve sosyal olarak neler olup bittiğini gerçekten kavradı. Bunların hepsi benim için gerçekten yardımcı oldu” dedi James.

Ayrıca, ablası gibi o da Project Zero ile ortaklık kurarak hayır işleriyle uğraşıyor. “Onlarla üç yıl önce çalışmaya başladım. Denizin korunmasına yaklaşmanın çok heyecan verici yeni bir yolu olduğunu düşündüm” dedi. W. “Bu sadece tutkulu olduğum bir şey. Ben hiçbir şekilde ayak takımı değilim.

Gürcistan Jagger olabilir

Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life
Georgia May Jagger, Chanel’in Paris Moda Haftası’ndaki Sonbahar Kış 2022 defilesinde (LAURENT LAURENT VU/SIPA/Shutterstock)

Georgia May Jagger, 12 Ocak 1992’de doğdu. Lizzy ve annesi gibi Georgia da moda dünyasında kendi çağrısını buldu. Tommy Hilfiger, Vivienne Westwood, Alexander Wang, Thierry Mugler, Marchesa, Versace, Fendi, Tom Ford ve Louis Vuitton dahil olmak üzere çok çeşitli markalar için yürüdü. 2012 Yaz Olimpiyatları kapanış törenine katılarak Kate Moss, Naomi Campbell, ve Lily Donaldson İngiliz modasını temsil etmek.

Georgia May, ünlü bir soyadına sahip olmanın kariyerinde bir yardım mı yoksa bir engel mi olduğu sorulduğunda, moda blogçusu Kate Waterhouse “Bu bir yardım çünkü bariz nedenlerden dolayı daha iyi tanınıyorsunuz, ama aynı zamanda bir engel çünkü insanlar kendi kariyerinizden hiçbirini yaratmadığınızı düşünüyorlar, bu tür şeyler.”

Georgia Mat, “May West filmlerini izleyerek büyüdüm” dedi. Byrdie. “O kimseden bir şey almayan, ikonik, güçlü, göz alıcı bir Hollywood ikonu. Kontrol altında. Geçenlerde onunla ilgili belgeseli izledim ve çok uzun zaman önce yazıp yönettiğini öğrendim. Güçlü bir kadın fikrine öncülük etti. Ve sonra tabii ki ailem. Şu anda Hunter Schafer’a da takıntılıyım. Makyajı denemeyi seviyorum.”

“Annem çok doğal. Herhangi bir ameliyat geçirmedi” diye devam etti. “Ben her zaman, seni ne mutlu ediyorsa öyleyimdir – ama o gerçekten kendini kucaklamaya ve başkalarıyla karşılaştırmamaya inanıyor. Bugünlerde kültürümüzle, gençlerin çok uğraştığı bir şey var. eğlenmeyi ondan öğrendim [beauty] ve birey olmaktan korkmamak. Hepimizin aynı görünmeye ihtiyacı yok. Kusurlarını kucakla. Kulağa sevimsiz geliyor, ama bu doğru.”

Gabriel Jagger

Oğulları ve Kızlarıyla Tanışın – Hollywood Life
Gabriel Jagger ve Jerry Hall, 2014’teki ‘Get On Up’ galasında (Richard Young/Shutterstock)

Gabriel Jagger 9 Aralık 1997’de doğdu ve tarafından tarif edildi. W Dergisi 2021’de “Mick Jagger’ın sekiz çocuğunun belki de en mütevazısı” olarak. Mick ve Jerry’nin en küçük oğlu 2016’da bir rezervasyon yaptı ve kapağına çıktı. Diğer adam ve bir atış L’Uomo Vogue. “Kız kardeşim Jade [Jagger] beni bir şeyler yapmaya ikna etti” dedi. söylenmiş W onun modelleme deneyi. “Onun arkadaşı [Alister Mackie] için bir şeyler yapıyordu Diğer adam, ve beni ikna etti.”

Gabriel çoğunlukla gazeteci olarak çalıştı, Kere (o zamanki üvey babası, Rupert Murdochyayının sahibidir.) Gabriel daha sonra, aylık abonelik ücreti karşılığında makaleler, videolar ve ses içeriği sunan bir yayın olan Why Now’ı başlatacaktı.

Gabriel’in yaptığı en çok ses, İsviçreli sosyetik ile evlendiğinde geldi. Anouk Winzenried. Rupert’in 11 milyon sterlin / 15 milyon dolarlık Oxfordshire malikanesi Holmwood House’da düzenlenen sessiz bir ilişkiydi. Gabriel’in ebeveynlerinin ikisi de oradaydı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jerry-hall-kids-4773121/

Yorum yapın

SMM Panel