Oğulları, Edoardo ve Carlo ile Tanışın – Hollywood Life


Sophia Loren'in çocukları


Galeriyi görüntüle

sophia loren 1950’lerden günümüze uzanan kariyeriyle tüm zamanların en ikonik aktrislerinden biridir. İtalya’da doğdu, rolleri hem İtalyan hem de Amerikan yapımlarını içeriyor. 1961’de o ve film İki kadın İngilizce konuşulmayan bir rolle Akademi Ödülü alan ilk kişi olarak tarih yazdı.

Altın Küre ve Grammy kazananı, iki erkek çocuk annesi olduğu için hem ekranda hem de ekran dışında verimli bir hayat yaşadı. Sophia, kariyerinin en yoğun zamanlarından bazılarında çocuk sahibi oldu. İtalyan film yapımcısı ile düğüm attıktan sonra carlo ponti 1966’da oğlunu karşıladı Carlo Ponti, Jr.. 1968 yılında ve oğlu Edoardo Ponti 1973’te. Her iki oğlu da, anneleriyle aynı düzeyde kötü şöhrete sahip olmasalar da, kendi başlarına başarılı yaratıcılar olarak büyüdüler. Sophia’nın iki oğlu Carlo ve Edoardo’nun hayatlarını öğrenmek için aşağıya bakın!

Carlo Ponti, Jr.

Sophia Loren'in çocukları
Sophia Loren ve en büyük oğlu Carlo Ponti, Jr., kameralara gülümsüyor (Fotoğraf: Sophia Loren çocukları)

Carlo, uluslararası üne sahip bir orkestra şefidir. 1990’larda Connecticut’taki İletken Enstitüsü’nde çalıştı, Los Angeles’taki en büyük isimlerden bazılarında eğitim gördü ve Viyana Müzik Akademisi’nde okumak için Avusturya’ya taşındı. İnternet sitesi. Ayrıca 2000 ve 2018 yılları arasında yardımcı şef olarak görev yaptığı Rus Ulusal Orkestrası da dahil olmak üzere dünyanın en büyük orkestralarından bazılarını yönetti ve on yıldan biraz fazla bir süredir Kaliforniya’nın San Bernardino Senfonisine başkanlık etti. Ayrıca 2013’te Los Angeles Virtüöz Orkestrası’nı kurdu. Orkestranın misyonu “topluluk, okullar, ajanslar ve diğer sanat kuruluşlarıyla işbirlikçi ortaklıklar yoluyla müzik eğitimini desteklemede bir katalizör görevi görmek ve net gelirin %100’ünü müzik çalışmasını desteklemek ve geliştirmek için performanslar” İnternet sitesi.

“[Classical music] onlara nasıl yaşayacaklarını, nasıl organize olacaklarını, nasıl bir topluluğa sahip olacaklarını, nasıl birleşeceklerini öğretiyor” dedi Ponti. Nepal Rupisi 2009 yılında öğrencilerinden. Carlo ayrıca kendi adına yüksek dereceli müzik ödüllerinden oluşan etkileyici bir koleksiyona sahiptir.

Özel hayatı oldukça özel olsa da, yetenekli annesini eşiyle birlikte iki çocuğu ağırlarken babaanne yaptığı biliniyor. Andrea Meszaros Ponti2004 yılında evlendi.

Edoardo Ponti

Sophia Loren'in çocukları
Sophia Loren, oğlu Edoardo Ponti ile kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Edoardo, ebeveynlerine benzer bir kariyer yolu izledi ve yönetmen olmayı seçti. Ayrıca ağabeyinin müziğe olan ilgisi gelecekteki kariyerini gözünde canlandırmasına yardımcı olmuş gibi görünüyor. Güney Kaliforniya Üniversitesi’ne “Ben 4 yaşındayken, dört yaş büyük erkek kardeşim oturma odasında piyano çalışırdı” diye hatırladı. Dornsife Dergisi. Okuldan iki derece aldı: sinema ve İngiliz edebiyatı alanında lisans ve yüksek lisans derecesi. LinkedIn sayfa. “Çok özel hatırlıyorum. Onun müziğini sahnelerime nota olarak kullanarak arabalarımla ve küçük oyuncak gemilerimle oynuyordum yanında. Dramatik bir parça çaldığında, bunu gemilerimi batırmak için kullanırdım; Daha yüksek oktanlı bir şey uyguladığında, araba kovalamacasına geçtim.”

Edoardo’nun IMDb sayfasında 2002’ler de dahil olmak üzere yedi yönetmenlik kredisi var. yabancılar arasında ve 2011’ler Geliyor ve Gidiyor. Ayrıca 2020’ler için annesiyle birlikte çalıştı. Önümüzdeki Hayat. Ayrıca, birkaç oyunculuk kredisi var, birkaç oyun üretti ve hatta bir opera yönetti. Çalışmalarından bazıları Cannes, Toronto, Tribeca ve Venedik gibi dünyanın en seçkin film festivallerinde onurlandırıldı.

Sophia Loren'in çocukları
Sophia Loren iki oğluyla kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Daha önce, dünyanın en iyi aktrislerinden birinin oğlu olarak büyümenin nasıl bir şey olduğu konusunda fikir verdi. 2016’da TCM’ye verdiği demeçte, “Açıkçası, gördüğü ilgiden dolayı annemin kendisi olduğunun her zaman farkındaydım, ama gerçek şu ki, bu ilgi, onun bu yanı, gerçekte kim olduğu değil,” dedi. (aracılığıyla kuzeyjersey.com). “Birçok aktör, birçok aktris, onun sahip olduğu ün seviyesine ulaştıklarında, bu ün onların kimliği haline gelir, çünkü bu onların egolarını besler. Annemde ise hiç öyle olmadı… Onun yaşam gücünü her zaman besleyen şey ailesiydi. … Ne bir aile, ne de bir çocuk olarak başarılarının gölgesinde kalmadık. Her zaman onun en iyi başarılarıymışız gibi hissettirildik.”

Edoardo, Sophia’yı da büyükanne yaptı. aktris ile evlendi saşa alexander 2007’de ve iki çocuğu paylaşıyorlar: Lucia ve Leonardo.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sophia-loren-kids-4737988/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir