Oğlunu Karşıladıktan Sonra Kylie Jenner’ın Doğum Sonrası Hormonlar İle İlgili Mesajına Bakın


Kylie jenner yeniden kendisi gibi hissetmeye başlıyor.

12 Mayıs’ta 24 yaşındaki realite yıldızı, TikTok’ta hayranlarına 2 No’lu bebeği karşılamasından bu yana doğum sonrası mücadelelerinin nasıl olduğuna dair daha fazla fikir veren bir video paylaştı. Travis Scott Şubatta.

“Doğum sonrası hormonlarınız dengelenmeye başladığında” başlıklı klipte Kylie, 2017 realite şovundan bir ses parçası kullandı, Kylie’nin Hayatı, nasıl hissettiğini açıklamak için. “Kişiliğimi geri alıyorum,” dedi ve ekledi, “yine kendim gibi hissediyorum. Gerçekten kendim değildim.”

Bu Kylie’nin ilk kez değil – ayrıca 4 yaşındaki anne Stormi Webster– henüz adı açıklanmayan oğlunu karşıladığından beri doğum sonrası mücadelelerine açık.

Mart ayında Instagram Story’de yayınlanan bir dizi videoya “Doğum sonrası annelerime doğum sonrasının kolay olmadığını söylemek istiyorum” diye başladı. “Bu deneyim benim için kişisel olarak kızımdan biraz daha zor oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330843/see-kylie-jenner-s-message-on-postpartum-hormones-after-welcoming-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın