Oğlu ve Kızı Hakkında Her Şey – Hollywood Life


laura dern, elery, jaya harper


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock

  • Laura Dern, Oscar kazanan ünlü bir aktris. evlilik hikayesi.
  • 2005’ten 2013’e kadar müzisyen Ben Harper ile evlendi.
  • Ben’den bir oğlu ve bir kızı var.

Laura Dern, 56, yaklaşık 40 yıldır eğlence sektörünün en sevilen aktrislerinden biri. gibi filmlerle erken başarıdan sonra Mavi kadife, 1993’te ilk filmde Ellie Sattler olarak sertifikalı bir uluslararası süperstar oldu. Jurassic Parkı filmi, 2022 devam filmi için yeniden canlandırdığı bir rol Jurassic World: Hakimiyet. Gişe rekorları kıran hit dışında, Laura’s, Akademi Ödüllü performanslarındaki oyunculuk yetenekleriyle büyük beğeni topladı. Vahşi Ve Çıldırtan Gül. 2020’deki ilk Oscar’ını En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalındaki çalışmasıyla evine götürdü. Bir Evlilik Hikayesi.

2005 yılında Laura rockçı ile evlendi. Ben Harper, beş yıl çıktıktan sonra. Düğümü bağlamadan önce, çiftin sırasıyla 2001 ve 2004’te bir oğlu ve kızı vardı. Evlilik nihayetinde sürmese de (çift 2013’te boşandı), aktrisin iki çocuğuyla açıkça çok özel bir bağı var. Laura ve Ben’in arası hala iyi ve kızları için yeniden bir araya geldiler. jaya4 Haziran’da lise mezuniyeti.

bu Büyük Küçük Yalanlar Star, boşanma sonrası çocuk yetiştirmenin zorluklarını anlattı. “Zor günler streslidir ve bekar bir ebeveyn olarak yaşanan çok şey vardır ve kendinize bir dakika ayırmanız zor olabilir. Bekar ebeveynlik hayatımda hiç kimsenin bana zorbalığı olmadı. Etrafımda şampiyonlar olduğu için şanslıyım ama bunu kesinlikle kendime yapabilirim” dedi. Boston Ortak 2019 röportajında.

Zor zamanlar ne olursa olsun, Laura kesinlikle sevgi dolu ve ilgili bir anne. İkisi hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin!

Ellery Walker Harper

Oğlu ve Kızı Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Laura, 20 yaşındaki Ellery ve 17 yaşındaki Jaya’yı eski sevgilisi Ben Harper ile paylaşıyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock)

Laura’nın ilk çocuğu Ellery, 21, Ağustos 2001’de doğdu. Oyunculuğa odaklanmıyor gibi görünse de annesi gibi Ellery de kesinlikle sanatla ilgileniyor. Ellery, bir süre annesinin fotoğraflarını çekerek fotoğrafçılıkla uğraştı. Valentino kampanyası Temmuz 2020’de. Annesi modaya olan ilgisini bir dergide duyurdu. Kadın Giyim Günlük röportaj. Ellery ayrıca Eylül 2018’de podyumda yürürken New York Moda Haftası’ndaki ilk çıkışını yaptı. İnsanlar. O zamanlar genç olan modelin kıyafetinin en önemli parçalarından biri mezuniyet şapkasıydı, ancak Ellery gerçek mezuniyetini annesinin onun bir şapka ve cüppe içinde bir fotoğrafını yayınladığı Mayıs 2020’ye kadar kutlamayacaktı.

bu evlilik hikayesi star kesinlikle şefkatli bir anne ve gençleriyle zorlu konuşmalar yapmaya başladı. ile Ağustos 2021’de yaptığı bir röportajda, çocuklarının elektronik sigara kullanan akranları hakkında konuştuğunu ve ona bunun güvenliği hakkında sorular sorduğunu duyduğunu hatırladı. Tulum. “Bir ebeveyn olarak, neredeyse 20 yaşındaki bir çocuğumuz bize yıllar sonra ‘Ben öyleydim’ diyene kadar olanın bu olduğunu her zaman anlamıyoruz. sormak çünkü merak ettim ve biraz rehberliğe ihtiyacım vardı’” dedi, ebeveynlik tarzından bahsetmeden önce. “Onlara çok yetişkin bir şekilde davranılmaları için yer açmak, bana her gün ne kadar öğrettiklerine açık kalmama yardımcı oldu.”

jaya harper

Oğlu ve Kızı Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Laura, röportajlarda ebeveyn olmanın büyük ve zor kısımlarını açıkça dile getirdi. (Evan Agostini/Invision/AP/Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock)

Ellery’nin küçük kız kardeşi Jaya, 18, Kasım 2004’te doğdu. Ellery’nin modayla ilgilendiğini gösterdiği aynı röportajda, kızı Jaya’nın oyunculuğa ilgi duyduğunu söyledi. Hatta ilk rolünü 2021’de aldı. genç duygular, başına imdb.

Jaya, annesinin oyunculuk tutkusunu paylaşıyor olsa da, Laura çocuklarıyla siyaseti nasıl paylaştığından da bahsetti. “Bu ülke olduğuna karar verdiğim ve çocuklarıma anlattığım ülkeye odaklanıyorum. Ve net görünen çok az şey var, ancak birkaç şeye sıfır tolerans var, çünkü biz Amerikalıyız ve birkaç konuda netiz: Naziler, ırkçılar, insanları kültürel veya dini inançlarına göre suçlayan insanlar. veya cinsel tercih – bu ülkede böyle uçmaz, ”dedi WWD Ağustos 2017’de.

Jaya, Los Angeles lisesinden 4 Haziran 2023’te mezun oldu ve hem anne babası hem de erkek kardeşi tören için oradaydı. Jaya’nın ünlü büyükannesi Diane Ladd87, mezuniyet töreninde de vardı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/laura-dern-kids-4764048/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir