Oğlanların Jensen, O Şaşırtıcı Asker Çocuğu Açıklamasına Ackles


Uyarı: Bu hikaye, üçüncü sezon için spoiler içerir. Erkekler.

Asker Çocuk, Homelander’ın babası mı? hakkında konuş Süper Ters köşe.

Prime Video’nun süper kahraman dizisinin 1 Temmuz bölümünün son anlarında ErkeklerAsker çocuk (Jensen Ackles) Homelander’ı arar (Antony Starr) ve yeteneklerinin bir nedenden dolayı benzer olduğunu ortaya koyuyor: İlişkililer. Marvel’in Kaptan Amerika’sında bir parodi olan kahramana dönüşen aranan adam, bölümün başlarında, kendisine ihanet eden eski bir takım arkadaşını öldürdüğünde gerçeği öğrendi.

Bir önceki bölümde Homelander’ı öldürmeye çalışan Soldier Boy telefonda “Durum değişti” diyor. “Ve konuşmamız gerektiğini düşündüm.”

Homelander başlangıçta beklenmedik çağrıya sıcak bakmasa da, Soldier Boy itirafıyla devam ediyor, “1980 sonbaharında bir deney için Vogelbaum’un laboratuvarına çağrıldım. Genetikle ilgili bazı şeyler. Hala kullandığım Penthouse’u hatırlıyorum. “

Soldier Boy, kafası karışmış bir Homelander için daha fazla hecelemek için, “Etimi bir bardağa dövdüm. Görünüşe göre, Vogelbaum 1981 baharında bir çocuk yapmış. Bir oğlan.”

Anlaşılır bir şekilde, bu itiraf Homelander’ı suskun bırakıyor, özellikle de Soldier Boy, oğlunun spot ışığı almasına izin vermek için mutlu bir şekilde kenara çekileceğini kabul ederken – yani, Ruslar tarafından yakalanmamış olsaydı. Yüksek sesle, “Hangi baba oğlu için bunu istemez ki?” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336476/the-boys-jensen-ackles-reveals-when-he-learned-soldier-boy-s-connection-to-homelander?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir