OG Dedikoducu Kız Hakkında Bu Sırları Sevdiğinizi Biliyorsunuz


Dedikoducu kız Cast direktörü David Rapaport, Dedikoducu kız Serena’nın annesi Lily van der Woodsen’ın başrolde oynadığı bir pilotla merkezli spinoff Brittany Kar ve Krysten Ritter. “Bunun için hatırlıyorum Dakota Johnson geldi ve Rooney Marave şu anda büyük isimler olan ancak o zamanlar bu tür bir yapıya sahip olmayan birçok başka kadın”, oyuncu seçme sürecini hatırladı.

Sunucu Jessica Szohr’a şunları söyledi: “Bunu en iyi kimin okuduğunu biliyor musunuz? Size söyleyeceğim, çünkü bence arkadaşsınız. Nina Dobrevbu şimdiye kadar gördüğüm en iyi seçmelerden biriydi ve özellikle bu rol içindi.”

David, ağı aradığını ve onlara “O bir süper yıldız” dediğini söyledi. Yıllar sonra podcast’te hatırladığı gibi, “Hiç benzemiyor Kelly Rutherford, çünkü genç bir Kelly Rutherford olması gerekiyordu, bu yüzden onu nasıl seçeceğimizi bilmiyorum, ama sizin radarınızda olması gerekiyor ve sizin onun için bir şeyler bulmanız gerekiyor. Sadece ‘Birkaç yıl içinde bu kızı düşüneceğim ve ‘Aman Tanrım, bu fırsatı kaçırdım’ diye düşündüğümü hatırlıyorum. O çok inanılmazdı!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346838/you-know-you-love-these-secrets-about-the-og-gossip-girl?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir