Ofset ve 3 Oğlu, Eşgüdümlü Görünümlerde Kırmızı Halının Sahibi


Tüm babalar pelerin giymez – bazen baştan aşağı deridir.

Telafi etmek oğullarını getirdi Ürdün13 (paylaştığı kişi Justine Watson), Kody8 (ile oriel jamie) ve 20 aylık Dalga (karısı ile Kardi B) için Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde prömiyeri 30 Mayıs’ta Hollywood, Kaliforniya’da.

Filmin müziklerinin bir parçası olan rapçi ve yavruları, dörtlü siyah deri pantolon ve ceketleri sallarken ve güneş gözlükleri ve bandanalarla aksesuarlarla uçarken görünüyordu. Offset, Wave’i halıda kucağında taşırken kırmızı deri ceketiyle renk kattı. En küçüğü, ağabeyleri ve babasıyla uyumlu siyah bir kaslı tişört ve uyumlu deri pantolon giymişti.

31 yaşındaki film prömiyerlerine yabancı değil, erkeklerin gecesinden birkaç hafta önce vurdu. bu Küçük denizkızı bir baba-kız randevusu için kırmızı halı.

Ofset ve kızları kalea8 (ile Shya L’Amour) Ve kültür4 (Cardi ile birlikte), 8 Mayıs’ta Hollywood’da Disney canlı aksiyon filminin kırmızı halısında bir sıçrama yaptı ve aynı zamanda eşleşen kıyafetler giydi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375963/offset-and-his-3-sons-own-the-red-carpet-in-coordinating-looks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir