Ofset, James Brown Röportaj Parodisiyle Cardi B Dramasını Ele Aldı – Hollywood Life


Ofset Cardi B


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Neil Rasmus/BFA.com/Shutterstock

oldu Cardi B Ve Telafi etmek‘ın kan davası tamamen PR için mi? Offset, kendisi ve altı yıllık eşi arasındaki dedikodulara son yazısında değindi. postalamak ile instagram28 Temmuz Cuma günü çıkan yeni single’ının tanıtımını yaptı. Teaser videosunda 31 yaşındaki rapçi parodisini yaptı. James Brown1988’de CNN ile yaptığı, karısına saldırdığı iddiasıyla tutuklandıktan sonra görüşmecinin sorularını yanıtlamaktan başka her şeyi yaptığı, kaşları kaldıran röportajı, Adrienne Rodriguez. Ve komik bir teaser yayınlamanın yanı sıra Offset, Jamie Lee Curtis görüşmeci oynamak için.

64 yaşındaki Jamie, videonun başında ciddi bir tonda, “Hayranlarınız, güzel karınız Cardi B ile aranızda çok fazla dram olduğunu söylüyor,” dedi. Yanıt olarak, 1970’lerden ilham almış gibi görünen bir kıyafet giymiş olan Offset, sadece uzun bir kahkaha attı. “Tamam, lanet olası soruma cevap vermeyeceksin, değil mi?” diye sordu Jamie, açıkça sinirlenmişti. “Sorun yok,” diye yanıtladı sonunda. Ancak Jamie buna inanmıyordu. “O… üzgün görünüyor, Offset,” diye tartıştı.

“Aşktan çıktım,” eski Migolar rapçi eklendi. Daha sonra şarkı söylemeye başladı. “Geceleri savaşmak için yalnız, beni bul!” yüzünde bir gülümsemeyle dışarı çıktı. “Biraz müzik konuşalım,” diye sözünü bitirdi. Sonunda üzerinde “28 Temmuz” yazan siyah bir ekran belirdi. “Biraz müzik konuşalım! CUMA!” Ofset, komik klibe alt yazı yazdı.

30 yaşındaki Cardi B, videoyu kendisiyle paylaştığı için videodan memnun görünüyordu. instagram Hikaye. “Lmaaaoooooooooo….Bekleyemiyorum!!!” videonun yanında yazdı.

Ofset Cardi B
Cardi B ve Offset, Mayıs 2023’te The Mark Hotel’de poz veriyor (Fotoğraf: Neil Rasmus/BFA.com/Shutterstock)

Offset ve Cardi B’nin iddia edilen sığır etini ele alan video, çiftin sosyal medyada görünüşte birbirinin peşine düşmesinden haftalar sonra geldi. İlk önce Offset, instagram İki çocuğunun annesini başka bir adamla yatmakla suçlayacak hikaye. “Bodak Sarısı” tetikçisi hızla atladı twitter iddialarını sesli notla kapatmak için. “Öncelikle şunu söyleyeyim, suçlu olduğunu bildiğin her şey için beni suçlayamazsın. Benimle birlikte söyleyin, millet!” Cardi sözlerini söyleyerek başladı. “Ve görüyorum ki her şeyi suçlamak senin için kolay. Evet tatlım!”

Cardi daha sonra hayranlarından “Annihilate” şarkıcısını görmezden gelmelerini istedi. “Hepiniz o taşralı adama aldırış etmeyin. O taşralı adama aldırma,” diye talep etti. “O orospu çocuğu dönüyor ve s*** düşünüyor. Şimdi hadi. Ben Cardi B, zenci. Bence bazen o***** benim Cardi B olduğumu unutuyor,” diye devam etti. “Bu p****’yi birine verecek olsaydım, dışarı çıkardı. Ben herhangi biri değilim.

Cardi, Offset’i birkaç kez sadakatsizlikle suçladığı ve hatta 2020’de boşanma davası açtığı için drama çok fazla sürpriz olmadı. İddia edilen kan davasının şov için olup olmadığını zaman gösterecek.

Bu arada, Offset’in hayranları ve ünlü arkadaşları onun teaser videosundan çok etkilenmiş görünüyordu. “Yoooooooooo!!!” ludacris yazdı birkaç gülen emoji ile. “Hadi gidelim,” şarkıcı Chloe Bailey katma birden fazla gülen emoji ile. 2 zincirBu sırada, yorum yaptı birkaç gülen ve alkışlayan emoji ile.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/25/offset-cardi-b-drama-james-brown-interview-spoof-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir