Ofis Oyuncuları, Çekimler Sırasında “Neredeyse Öldüklerini” Hatırlıyor


Dwight’ın ofis otobüsünü yolda yoldan çevirdiği bir sahnede, ekip başlangıçta büyük araca donatıldı, ancak Jenna bunun yeterince orijinal olmadığını açıkladı. Jenna, daha sonra otobüsün “teçhizattan ayrıldığını ve bir dublör şoförünün uçağa bindiğini” yazdı. “Ancak hiçbir dublör yoktu. Biz kaldık ve yaptığımız şeyi yapmaya devam etmemiz söylendi. Ve gittik.”

Jenna, normal şekilde çekim yaptıklarını hatırladı, ancak yönetmen yardımcısı “‘Dön!'” diye bağırınca işler değişti.

Jenna, “Dublör sürücüsü HARD’dan döndü,” diye yazdı. “Demek istediğim, o tekerleği Cole Trickle gibi çevirdi. Yıldırım Günleri. Sonuç olarak, otobüsün tüm kadrosu ve içeriği parti otobüsünün yanına uçtu! Bu dublör şoförüne, otobüsü ters çevirmeden elinden geldiğince sert bir şekilde dönmesini söylediklerinde kimsenin aklına gelmemiş olan şey, ofis mobilyalarımızdan, dekorlarımızdan veya set dekorasyonlarımızdan hiçbirinin güvenli bir şekilde bağlanmamış olmasıydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331349/the-office-cast-recalls-being-almost-killed-while-filming-death-bus-episode?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir