Offset’in Bir Sonraki Solo Albümünde Kalkışla Birlikte Yeni Müziği Var – Hollywood Life


Offset'in Bir Sonraki Solo Albümünde Kalkışla Birlikte Yeni Müziği Var – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Çeşitlilik için Mason Poole

“Son şarkımı duymak ister misin? Çıkarmak?” Telafi etmek ile konuşurken sorar Çeşit Janeé Bolden sonrası kariyeri hakkındaMigolar. Kalkıştan altı ay sonra, bir Houston bowling salonunun dışında ölümcül bir şekilde vurulduktan sonra, 31 yaşındaki Offset, solo kariyerine “tam teşekküllü girerken” hala kayıpla uğraşıyor. Bolden, Offset’in Takeoff ile yaptığı son işbirliğinin lirik içeriği hakkında ayrıntı vermese de şunları yazıyor: Cardi B‘ nin daha iyi yarısı ”şarkı sözleriyle birlikte ışınlar, kahkahalar, tecavüzler ve jestler. Gelecek şarkı geçen yaz kaydedildi.

Offset'in Bir Sonraki Solo Albümünde Kalkışla Birlikte Yeni Müziği Var – Hollywood Life
(Çeşitlilik için Mason Poole)

Offset, “Bu, solo kariyerime tam anlamıyla giriyorum” diyor. “Amaç, bunu tam olarak yapmak ve boku parçalamak ve solo bir sanatçı olarak oyunu mahvetmek. Geliyorum, kapıdan içeri giriyorum. Her şey hazır, bir sonraki bölümüm. Benim sıram.”

Offset’in bu yaz Universal’ın Capitol Music Group aracılığıyla bir turla birlikte piyasaya sürülmesi planlanan albümündeki ortak çalışma, Takeoff’a olan tek saygısı değil. Offset, rahmetli arkadaşının portresi olan yeni sırt dövmesini paylaştı. Ofset mürekkep hakkında “Onun en sevdiğim resmi,” dedi. Resim, Offset’in tüm sırtını kaplıyor ve Takeoff’un huzura baktığını gösteriyor. Offset, “Gözlüklerini çıkarmadığı için hoşuma gitti,” dedi.

Offset'in Bir Sonraki Solo Albümünde Kalkışla Birlikte Yeni Müziği Var – Hollywood Life
(Çeşitlilik için Mason Poole)

Offset şarkıyı çalarken coşkuluyken, Takeoff’tan bahsederken ruh hali kararıyor. “Şu anda bok hakkında konuşmak benim için zor” diyor. “Bu konulardan hiç bahsetmedim. Cidden. Take hakkında konuşmak zor, dostum. Tüm bu saçmalıklar hakkında konuşmak zor. Bu yüzden dürüst olmak gerekirse istemiyorum. Bu bok acıtıyor. Sanki beni bir moda sokacak ve ben o moda girmek istemiyorum. Bazı şeyleri asla kimseye söylemem. O burda değil. Bu bok sahte geliyor, kardeşim. Sahte olduğunu düşünerek günümü geçiriyorum. Ve bu konuda kimseye bir şey söylemiyorum.”

Offset, Migos’un solo kayıtlarının mülkiyeti konusunda grubun plak şirketi Quality Control ile devam eden yasal bir anlaşmazlığı nedeniyle dağılmasından bahsetmedi. Quavo ve Takeoff, görünüşe göre Ekim 202’deki bir röportajda grubun dağıldığını doğruladı, “Gerçek bir anlaşma sadakatine sahibiz ve bazen bu bok gösterilmiyor” dedi, per. Titreşim. “Bunun etiketsiz, evraksız, kalite kontrolsüz, hiçbir şeyle ilgisi yok. Bunun üç kardeşle bir ilgisi var. Ve kahretsin, olduğu gibi. Şu anda, zaman söyleyene kadar ikili olacağız.

Offset'in Bir Sonraki Solo Albümünde Kalkışla Birlikte Yeni Müziği Var – Hollywood Life
(Çeşitlilik için Mason Poole)

“Bütün cevapları bilmiyoruz, anlıyor musun? Tanrı bilir, dedi Takeoff. “Çok dua ediyoruz, biliyor musun? Doğru olmayan ne varsa ve nasıl uygun görüyorsan, onu tekrar bir araya getirirsin ya da nasıl yaparsan yap, biz dua ederiz. Yani sadece zaman gösterecek. Artık her zaman aileyiz, bu değişmeyecek.

Quavo ve Offset o zamandan beri bir anlaşmazlık yaşadı. Quavo, 2023 Grammy’leri sırasında Ofsetsiz Kalkış’a saygılarını sundu ve ödül töreninde iki kulis arasında bildirilen bir çatışma yaşandı. Mart ayında hem Quavo hem de Offset, bir Atlanta Hawks maçında ayrı ayrı oturdular ve görünüşe göre diğerinin varlığını kabul etmiyorlardı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/offset-takeoff-new-music-last-song-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir