Offset Kulture ile Su Parkı’nda Üstsüz Görünürken Harika Görünüyor – Hollywood Life


Offset Kulture ile Su Parkı'nda Üstsüz Görünürken Harika Görünüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: American Dream/MEGA’nın izniyle

Kardi B29 yaşındaki , neşeli bir Babalar Günü gönderisini Instagram hikayesine eşit derecede neşeli bir gönderiyle takip etti. Rapçi, kendisinin ve kocasının birkaç klibini paylaşmak için Instagram hikayesine gitti Telafi etmek30, kızlarıyla su parkında bir gün geçiriyor kültür3. Migolar Bir klipte mini me’siyle kaydıraklardan birinden aşağı kayarken, üye gömleksizdi ve sadece siyah şortla devetüyü görünüyordu ve ikili heyecanlarını göstermek için yere indikten sonra küçük bir dans sırasında kalçalarını bile salladılar.

Little Kulture’ın saçında iki atkuyruğu vardı ve eğlenceli su temalı aktiviteler boyunca sıçrayıp su sıçratırken üzerinde şamandıralar olan mavi bir elbise giymişti. Çoğu zaman gülümsüyordu ve hatta bir noktada kapalı alanda serinlediği için sevinçten ciyaklıyordu. Offset de, küçük kızının liderliğini takip edip unutulmaz anları yakaladığı için olabildiğince heyecanlı görünüyordu.

Ofset, Kültür
Su parkında Ofset ve Kültür. (Amerikan Rüyası/MEGA’nın izniyle)

Offset ve Kulture su kaydıraklarına girerken çoğu zaman kenardan izleyen Cardi, yeşil desenli uzun elbisesiyle muhteşem görünüyordu. Ayrıca uzun mavi tırnaklarını sallıyor ve saçları döküldüğü için güneş gözlükleriyle aksesuarlar takıyordu. Hayatındaki en yakın iki insanın birlikte değerli anılar oluşturmasını izlerken gülümsemeye devam etti.

Kardi B
Cardi B, Offset ve Kulture’ın su parkında eğlenmesini izledi. (Amerikan Rüyası/MEGA’nın izniyle)

Cardi’nin en son videoları, Babalar Günü’nde şaşırtıcı Offset’inin tatlı videolarını paylaştıktan sonra geldi. Sevgi dolu karısı ve beş çocuğundan dördü, Babalar Günü balonları ve hediyeleri de dahil olmak üzere daha fazla sürpriz için aşağı inmeden önce ona yatakta lezzetli görünen bir kahvaltı sundu. Gururlu ebeveyn, kendisine hediye veren her çocuğa sarıldı ve minnettarlığını ifade etmeden önce kartları yüksek sesle okudu.

Kulture’a ek olarak, Cardi ve Offset dokuz aylık oğullarını paylaşıyor Dalga bir arada. “Bodak Yellow” yaratıcısı kısa süre önce kocası ve en küçük çocuğunun da yer aldığı harika gönderiler paylaştı. Bunlardan biri, bebeğinin bacaklarını tekmelediğini ve sevgi dolu babası onu tutup öpmeden önce güldüğü sırada dans ettiğini gösteren bir video içeriyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/offset-shirtless-waterpark-cardi-b-kulture-video-pics/

Yorum yapın

SMM Panel