Ödül Sezonunun Aşk Yaşamlarının İçinde Yıldızlar: Austin Butler & More


Ödül sezonu, paylaşacak biri olmadan nasıl olurdu?

Neyse ki, bu yılın yetenekli sanatçı gruplarının çoğu için merak etmek zorunda değiller. Aslında, Angela Bassett— son zamanlarda rolüyle Altın Küre kazanan Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda ve ayrıca hem SAG Ödülü hem de Oscar’a aday gösterildi – aktör arkadaşıyla evlendi Courtney B. Vance iki yılı aşkın bir süredir.

Çift ilk olarak 80’lerde Yale Drama Okulu’na giderken tanıştı, ancak yıllar sonra Los Angeles’tayken bir aşka başlamadı. 1997’de “Evet” dedikten sonra Bassett ve Vance ikizleri dünyaya getirdi. Slater Ve Bronwynşimdi 17 yaşında, kariyerinin bu bölümünde anneleri için büyük bir destek sistemi.

Bassett, “Harika,” dedi. Bugün bu dönemin 2022 sonlarında. “Gerçekten…uzun ömürlülük, tutarlılık, zanaatınızı uygulayabilmek, böylesine harika insanlar tarafından böylesine güzel bir şekilde kabul edilmesi ve kabul edilmesi, gerçekten minnettarım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363249/inside-the-love-lives-of-award-season-stars:-austin-butler-angela-bassett-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir