Ödül Avcısının Kızı Köpek Lyssa Chapman Evleniyor


Yeni evlilere selam söyle!

Ödül Avcısı Köpek şap Lyssa Chapman düğümü partnerle bağladı Leiana Evensen Birlikte beş yıldan fazla bir süre sonra 3 Haziran’da bir Hawaii töreni sırasında. Çift, kızı Lyssa ile Instagram’da haberi duyurdu. Duane “Ödül Avcısı Köpek” Chapman ve üçüncü karısı Lyssa Rae Britanya⁠—yanında yazmak deniz kıyısındaki nikah fotoğrafları“Çok mutluyum, kutsanmış, sevgi ve minnet doluyum. Bu tür bir sevgiye layık ya da yetenekli olduğumu hiç düşünmemiştim.”

Leiana’ya göre, o ve Lyssa düğünü “gizli” tuttular ve birkaç gün sonra “her şeyi içine çekmek ve sadece birbirlerinin tadını çıkarmak için” açıklamayı seçtiler.

Leiana, “Artık hayatımızın geri kalanını aşka daldıracağız,” diye devam etti. kendine ait bir gönderideyeni eşine hitaben bir mesaj ekleyerek, “Bu andan itibaren her gün seninle sevgiyi büyütmeye kararlıyım. Seni seviyorum bebeğim!!!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334757/dog-the-bounty-hunter-s-daughter-lyssa-chapman-gets-married-in-hawaii?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel