Odette Annable Doğum Yaptı, Kocası Dave ile Kız Bebek Karşıladı


Odette Annable ve koca Dave Annable gökkuşağı bebeklerini karşıladılar.

bu yonca tarlası Bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini sosyal medyadan duyuran oyuncu, ailelerinin yeni üyesine ilk bakışını paylaştı.

17 Ekim’de Instagram’da yeni doğan bebeğini hastane yatağında emzirirken çekilmiş bir fotoğrafını, “Lütfen ailemizi tamamlayan ve tüm kalbimizi çalan küçük hanıma sıcak bir hoş geldin diyelim” yazdı. “Andersen Lee Annable’ın fotoğrafı., ama biz ona Andi diyoruz. #AndiAnnable.”

Odette – aynı zamanda kızı paylaşan Charlie7, Dave ile birlikte—13 Ekim’de Andi’nin “yaklaşık 2 saat içinde hızlı ve öfkeli” doğduğunu açıkladı ve “başka bir gün” paylaşacağını söylediği ilginç bir doğum hikayesine sahip olduğunu ima etti.

Şimdilik senin tatlılığında boğulmaya devam edeceğiz ve hayatımızdaki bu güzel zamanın her zerresini içimize çekeceğiz” dedi. “Merak ettiysen, evet, Charlie takıntılı ve evet, kendisinin sadece KENDİSİ olduğunu sanıyor 😉 Hepinizi seviyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350909/odette-annable-gives-birth-welcomes-baby-girl-with-husband-dave-annable?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir