Octomom’un 14. Doğum Günündeki 8 Çocuğu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Octomom'un 14. Doğum Günündeki 8 Çocuğu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: MOVI Inc. / MEGA

Nadya SüleymanAyrıca şöyle bilinir “ahtapot,” sekizizlerinin doğum gününü bir patlama ile kutlayan gururlu bir anne ayı! 47 yaşındaki eski realite yıldızı tedavi altına alındı Nariyah, İşaya, Maliyah, Yeremya, Nuh, Yoşiya, Yunus, ve Makai biraz go-kart yarışı ve ardından pizza öğle yemeği ile eğlence dolu bir 14. doğum günü fantezisine. görülen fotoğraflarda buradagençler lezzetli atıştırmalıklar yemeden önce pistte top oynuyor gibi görünüyor.

Octomom'un 14. Doğum Günündeki 8 Çocuğu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Nadya Suleman ve 8 çocuğu 2022’de 13. yaş günlerinde. (MOVI Inc. / MEGA)

Geçen yıl, sekiz kardeş bir bowling salonunda benzer bir kutlamanın tadını çıkardılar. Nadya onunla bir geçmişe ait fotoğraf bile paylaştı. instagram, şöyle yazıyor: “Hepiniz, tanıdığım en nazik, alçakgönüllü, minnettar ve sevgi dolu insanlardan bazılarına dönüşüyorsunuz.” Çocukların babasının bir fotoğrafını ekledi, Edward Süleyman, ilave olarak. “Her biriniz ender ve benzersiz özelliklere sahipsiniz ve yaşınızdaki diğer çocuklara benzemiyorsunuz, özellikle de günümüz toplumumuzda,” diye bitirdi sözlerini.

Birkaç ay sonra Nadya, ortaokulun son yılında 8 bebeğinden fışkırarak düşkün bir anne olduğunu bir kez daha kanıtladı. Sevimli ergenlik çağındaki bir fotoğrafının yanına, “8. sınıfın ilk günü,” diye yazdı. “Akranlarınıza, öğretmenlerinize ve personelinize karşı nazik, saygılı ve yardımsever olduğunuz için kendinizle gurur duyun çocuklar. 6. ve 7. sınıflar için istisnai rol modellerisiniz. Seni seviyorum.”

Mart 2019’da Nadya, sekiz çocuğun hepsinin tek bir sperm donöründen geldiğini açıklayarak, çocukların birbirinden farklı ve farklı özelliklere sahip olması nedeniyle birden fazla donör olduğu yönündeki söylentileri yalanladı. Nadya o sırada Instagram’da “Bağışçı donmuş bir Alman ve Nikaragua karışımıydı” diye yazmıştı. “Benim tarafım daha da karışık ve çeşitli. Casper ten rengimin aksine, ben Kafkas / Beyaz değilim. Ben yarı Arap/Filistinliyim, yarı Afro/Filistinliyim (Libyalı, Kuzey Afrikalı). Ayrıca anne tarafım Litvanyalı ve dördüncüsü de Yahudiydi.”

Octomom'un 14. Doğum Günündeki 8 Çocuğu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Octomom, 8 çocuğa 14. yaş günleri için bir go-kart yarış pisti ısmarladı. (MOVI Inc. / MEGA)

O, sözlerine şöyle devam etti: “Oktamomun yarattığı yüksek düzeydeki nefret ve tartışmanın bir sonucu olarak, tüm etnik kökenlerimizi paylaşmaktan korktum. Irkımı/etnik geçmişimi sevmem ve kabul etmem yıllarımı aldı. Çocuklarıma kendini sevmenin değerini ve tüm insanları koşulsuz sevmeyi öğretiyorum.”

Nadya, 2009 yılında sekiz çocuğu dünyaya getirdikten sonra iki çocuğu daha olduğu ortaya çıktı! 2001 yılında ilk çocuğu olan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi ve 2002 yılında ilk kızını dünyaya getirdi. Toplam altı çocuk (dört oğul, iki kız) için üç hamilelik daha (bir çift yumurta ikizi dahil) ile sonuçlanan IVF tedavilerine devam etti. Dedikleri gibi, gerisi tarih!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/octomom-kids-14th-birthday-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir