“Octomom” Nadya Suleman’ın 8 Çocuğu 14. Doğum Gününü Nasıl Kutluyor?


Doğum günleri söz konusu olduğunda, daha neşeli Nadya Süleymanevi.

Sekiz çocuk dünyaya getirdikten sonra ‘Octomom’ lakaplı 47 yaşındaki kadın, onu tedavi etti. en küçük sekiz çocuk 14. yaş günlerinden önce bir vegan çörek ziyafetine. tarafından yayınlanan bir videoda görüldüğü gibi TMZ, Nuh, Maliyah, Yeşaya, Nariyah, Yunus, Makai, Yoşiya ve Yeremya şekerli şekerlemelere dalmadan önce aile tarafından serenat yapıldı.

“Bir dilek tut” diye çağrılmayı tercih eden Süleyman Natalie, çocukları bitki bazlı ikramlarının üzerindeki mumları üflerken fışkırdı. “Yaşasın!”

Sekizlilerine ek olarak, Suleman ayrıca altı büyük çocuğun annesidir: İlyas21, Amerah20, Yeşu29, Aidan17 ve ikizler Calyssa ve Caleb13.

Suleman’ın sekiz küçük çocuğu, Kaliforniyalı bir uzmanın 12 embriyo yerleştirmesinden sonra tüp bebek yoluyla hamile kaldı. Sekizli yavrular 26 Ocak 2009’da sezaryenle dünyaya geldi. O sırada 1 lbs., 8 ons ağırlığındaydılar. ve 3 libre, 4 ons.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362710/how-%22octomom%22-nadya-suleman-s-8-kids-are-celebrating-their-14th-birthday?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir