OC’nin Alexandra Jarvis’in Hedeflerinize Ulaşma Rehberini Satmak


Alexandra Jarvis ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Netflix’in 1. Sezonu OC’yi satmak ile sonuçlandı Alexandra Jarvis ve Alexandra Gül 20 milyon dolarlık satışlarını kutlamak için zili çalıyor. Gösteri bolca drama ve harika bir modaya hizmet etti, ancak o son an hepimize sıkı çalışmanın ve tutarlılığın önemini hatırlattı. Sezon boyunca, Alexandralar başarıya ulaşmak için kendilerini ortaya koymaktan korkmadılar. Kapı kapı dolaşıp potansiyel listeleri araştırdılar. İkili de bir araya geldi Gio Helou’nun anne Lisa selam emlak sektöründeki deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Sezonu izlerken, Alexandra Jarvis’e odaklanması ve çalışma etiğine hayran olmaktan kendimi alamadım. Gayrimenkulle ilgili herhangi bir beklentim yok, ancak avukatlıktan emlakçılığa geçiş hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hedef belirleme konusunda biraz tavsiye almak istedim. Özel bir E’de! röportajda Alexandra ilham verici kitaplar, organizasyonel ipuçları ve yolunda gitmesine yardımcı olacak bazı öğeleri paylaştı. Odağınızı yeniden yönlendirmek istiyorsanız, Alexandra’nın tavsiyeleri ve ürün önerileri, hedeflerinize ulaşmak için tam da ihtiyacınız olan şeydir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347539/selling-the-oc-star-alexandra-jarvis-guide-to-achieving-your-career-goals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir