Ocak Ayının En İyi Problem Çözen Ürünleri, E!’nin Alışveriş Ekibi Tarafından Onaylandı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

-de E!, alışveriş yapmayı severiz Çok fazla. Her zaman en şık, en moda ve en abartılı ürünlerin peşindeyiz. Test etme ve inceleme sürecimiz boyunca, artık onsuz yaşayamayacağımız bazı gerçekten harika ürünler denedik ve bu sorun çözücü buluşlar olmadan da yaşamamalısınız.

Bu özette, editörlerimiz ve yazarlarımız tarafından test edilmiş, incelenmiş ve sevilen güzellik, ev, teknoloji, sağlıklı yaşam ve moda sorun çözücü ürünler bulacaksınız. En kullanışlı çanta düzenleyiciden sivilceleri sihir gibi yok ederken makyaj altına giyilebilen sivilce yamalarına kadar, sevdiğimiz sürece bu kılavuzda hiçbir ürün yasak değildir. Sadece tadına doyamadığımız ürünleri derledik, umarız siz de aynısını hissedersiniz.

Alışveriş ekibimizin Ocak ayının en sevilen ürünlerinden bazılarını ve neden onlara yemin ettiğimizi görmek için aşağı kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362632/the-top-problem-solving-products-of-january-2023-that-e!-s-shopping-team-can-t-live-without?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir