OBX’in Madelyn Cline’ı Eski Chase Stokes ile Çalışırken Nasıl Hissediyor?


O zamandan beri, Madelyn bir müzisyenle ilişkilendirildi. jackson guthyaktris son zamanlarda “mutlu bir şekilde alındığını” paylaşıyor.

“Tek bildiğim beni inanılmaz derecede mutlu ettiği,” dedi kendi kendine Kozmopolitan bu ayın kapak hikayesi. “Ve gerçekten hiç bu kadar mutlu olmamıştım ve kendimi çok ama çok güçlenmiş hissediyorum.”

Bu arada, Chase ile aşkını doğruladı. Kelsea Balerini Sevgililer gününde. Şarkıcının açıklamasının ardından çiftin samimi bir fotoğrafına “Seninle, kalbinle ve güzel ruhunla gurur duyuyorum” notunu düştü. Karşılama Matının Sarılması kısa film. “Tebrikler Kels.”

Madelyn ve Chase ayrılıklarını geride bırakmış olsalar da bu kıvılcımı çıkarmadıkları anlamına gelmez. Dış bankalar. Chase’in söylediği gibi EW gelecek sezondaki karakterlerinin hikayesinden, “Bir parçam John B ve Sarah için barış yolunda ilerlemek istiyor, ancak bu dizi hakkında bildiğimiz bir şey varsa, o da sizi çılgın bir yolculuğa çıkaracağıdır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365950/lessigreaterouter-bankslessigreater-madelyn-cline-shares-what-it-was-like-working-with-chase-stokes-after-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir