Obi-Wan Kenobi’de Görmek İstediğimiz Tüm Cameoslar


bu Yıldız Savaşları aradığınız hikaye.

dönüşünü dört gözle bekliyoruz Ewan McGregor ve Hayden Christensen için Skatran Savaşıs Disney+’da sırasıyla Jedi Ustası Obi-Wan Kenobi ve Darth Vader rollerini yeniden canlandırıyorlar. Obi-Wan Kenobi 27 Mayıs’ta başlayacak olan dizi. Ancak, dizinin bir başka öngörülemeyen yönü için de aynı derecede heyecanlıyız: olası kamera hücreleri!

Nihayet, Mandaloryalı Geldiğini görmediğimiz kamera hücreleriyle her dönüşte bizi şaşırttı – size bakıyoruz, Mark Hamill-yani beklentilerimiz güzel yüksek.

Rupert ArkadaşDizide Baş Engizisyoncu’yu oynayan , hayranların çok memnun olmaya hazırlanmaları gerektiğini söylüyor.

“İnsanların olduğundan daha fazla heyecanlı olmak mümkün olsaydı, olurdum. Sanırım [the series] en heyecan verici eklemelerden biridir. Yıldız Savaşları kanon” Arkadaş HeyUGuys’a söyledi. “Ve insanlardan harika kameolar açıkçası size söyleyemem ama Paskalya yumurtaları bolca… Evet, heyecan verici bir yolculuk.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332207/all-of-the-star-wars-characters-we-d-love-to-see-on-obi-wan-kenobi?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir