Obama’lar İç Isıtan Haraçlarda Malia’nın Nadir Fotoğraflarını Paylaştı


Malia ObamaYeni bir bölüme girerken ailesi onu ayağa kaldırıyor.

4 Temmuz’da, Barack Obama ve Michelle obama sadece tatilde değil, aynı zamanda eski ilk çiftin ilanıyla en büyük kızlarının 24. doğum gününde de çaldı nadir geri dönüş fotoğrafları özel günün şerefine.

“Doğum günün kutlu olsun Malia ve herkese Mutlu 4 Temmuz!” Michelle Instagram’da yazdı. “24 yıl önce, harika ruhunuz bu dünyaya geldiğinde bu gün çok özel oldu.”

Michelle, görevinde Malia’yı olduğu kişi için övdü. “Olduğun güzel, sevecen ve azimli genç kadınla gurur duyuyorum” diye ekledi. “Seni çok ama çok seviyorum! Anneni seviyorum.”

Malia’nın günü şerefine bebek fotoğrafı paylaşan tek kişi Michelle değil. ABD’nin 44. Başkanı Twitter’da 24 yaşındaki oğlu için bir haraç.

“Doğum günün kutlu olsun Malia! Ne kadar sofistike, başarılı, güzel ve zarif bir genç kadın olursan ol, her zaman benim bebeğim olacaksın” diye yazdı. “Ve seni kaldırmak için her zaman burada olacağım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336748/michelle-and-barack-obama-share-rare-childhood-photos-of-daughter-malia-in-heartwarming-tributes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir