O Zaman ve Şimdi Oynanan Goonies’i görün


Oyuncunun oğlu, parmaklarını şıklatıp dünya nüfusunun yarısını ortadan kaldırmadan birkaç on yıl önce. James Brolin Mikey’nin havalı ve bıkkın ama aynı zamanda koruyucu ve büyük kalpli ağabeyi Brandon Walsh’ı (evet, Brandon Walsh) oynamaya başladı ve Tek Göz Willie’nin kayıp hazinesini bulma kararlılığı eylemi harekete geçirdi.

Brolin birkaç (düzine) film yapmaya devam etti. Felaketle Flört Etmek, Mimik, Yaşlı Adamlara Vatan Yok (En İyi Film Oscar’ını kazandı ve kariyerini canlandırdı), Amerikan mafyası, W., Süt (Harvey Milk’in katili Dan White rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterildi), Yunus Büyüsü, gerçek kum, Sicario ve tabi ki, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve oyun sonu, CGI’da mega kötü adam Thanos olarak gizlendi. En son dizide rol aldı. Kumdan tepe Amazon Prime Video’nun bilim kurgu western’inin yeniden çevrimi ve ön yüzü Dış Aralık.

İlk evliliğinden iki çocuğu var Alice Adairbundan sonra evli Diana Lane 2004’ten 2013’e kadar. Brolin ve karısı Kathryn Boyd2016 yılında evlendiği iki kızı var, Westlyn Saltanatı3 ve Şapel Grace18 ay.

Hakkında konuşmak gooniesilk işi, üzerinde Conan 2012’de Brolin, “Bu, her neslin – şimdi 7 yaşındaki çocuklarım var, ‘ aman tanrım gibi olan şeylerden sadece biri. tanrı‘, Tembellik’ ve ben, ‘Ben Tembel değilim! Ben ağabeydim, anlıyorum, şimdi budaklıymışım, sakal falan.'”

Zor, ama bir doz kendini küçümseyen mizah da her zaman modadır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1164650/this-treasure-map-leads-straight-to-the-cast-of-the-goonies-then-and-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel