O Zaman ve Şimdi Coyote Ugly’nin Oyuncularına Bir Bardak Kaldırın


Coyote Ugly’nin gerçek hayattaki sahibi Liliana Lovell’e dayanan sert patronu Lil, müşterilerden hiçbir şey almıyor ve ikinci şanslardan biri değil – ancak Violet’te altta yatan bir sertlik akımı görüyor ve ona kanıtlamak için bir şans daha veriyor. kendisi özel mahsul-üste layık. (Nasıl Baywatch aktrisler, her biri özel olarak dikilmiş mayolar giydi. çakal çirkin aktrisin ortası kendi tarzında yasaklandı.)

Bununla birlikte, çok yaygın bir hayal kırıklığı yaratan bükülmede Bello, Çeşitlilik 32 yaşında, dans eden barmenlerden biri olmak için “çok yaşlı” olarak kabul edildi.

“Hogs and Heifers’da çalıştığım için bunun için tartışmıştım, ‘Neden dans edemiyorum?’ dedim” dedi. “Ve bana çok yaşlı olduğum söylendi. Gerçek şu ki filmi erkekler yönetiyordu değil mi? Tüm erkek yapımcılar, bir erkek yönetmen yani bu bilginin nereden geldiğini bilmiyorum ama o bilgi bana geldi. O zamanlar farklıydı. Bu konuda tartıştığımı hatırlıyorum ama kazanamayacaktım.”

Bello’nun film özgeçmişi o zamandan beri karmaşık, sağlam rollerle dolu. Soğutucu, Şiddetin Tarihi, Sigara için teşekkürler ve mahkumlarhem de biraz eğlence gibi Yetişkinler. Başrollerini oynadığı filmlerle TV’yi karıştırmaya devam etti. Kiefer Sutherland içinde Dokunmakbaş başa gitmek Billy Bob Thornton içinde Golyat ve bir süre dedektif rolünü test sürüşü için Helen Mirren Amerikanlaştırılmış bir versiyonunda ünlü oldu Baş Şüpheli.

kadrosuna katıldı NCIS 2017 yılında. Nişanlısı şef Dominik CrennAmerika’da üç Michelin yıldızına sahip tek kadın şef merkezlidir.

Ve bir gece Bello, Johannesburg, Güney Afrika’dayken ve üst kattaki barı olan bir galeriyi ziyaret ettiğinde kurtuluş geldi. çakal çirkin geceler. Variety’ye “Ben de oraya gittim ve kalabalığı şaşırttım ve küçük bir konuşma ve şarkı yaptım ve barda dans ettim” dedi..

Bahse gireriz patronlar onu sevdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1176267/raise-a-glass-to-the-20th-anniversary-of-coyote-ugly-see-the-cast-then-and-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir