O ve Alec Birlikte 7. Çocuk Bekliyor – Hollywood Life


Tebrikler sırada çünkü Hilaria ve Alec Baldwin başka bir bebek sahibi oluyorlar! Alec’in ‘Rust’ dizisindeki ölümcül kazasıyla ilgili dramanın ortasında, Hilaria başka bir ‘Baldwinito’nun yolda olduğunu duyurdu!

“Geçtiğimiz birkaç yıldaki birçok iniş ve çıkıştan sonra” Hilaria Baldwin 29 Mart’taki Instagram gönderisinin başında şöyle yazdı: “Heyecan verici ve büyük bir sürprizimiz var: Bu sonbaharda başka bir Baldwinito geliyor.” 38 yaşındaki Hilaria, dünyaya kendisinin ve Alec Baldwin zaten tam evlerine ekliyorlar. “Ailemizin tamamlandığından oldukça emindik” diye yazdı, “ve bu sürprizden fazlasıyla mutluyuz. Çocuklara söylediğimiz anı sizinle paylaşıyorum – gördüğünüz gibi çok heyecanlılar!” ‘

Hilaria’nın mesajına eşlik eden videoda, o ve 63 yaşındaki Alec, altı çocuklarının arasında duruyor: kızları carmen Gabriela, 8 ve 13 aylık Maria Lucia Victoria; ve oğulları Rafael Thomas6, Leonardo Melek Charles5, Romeo Alejandro David3 ve Eduardo “Edu” Pao Lucas, 18 ay. Süre Emilee’ninSeni seviyorum bebeğim” çalar, Hilaria ailesine iyi haberi verir. “Yeni bebeğimiz hayatımızda çok parlak bir nokta” diye ekliyor başlığına. “Böyle belirsiz zamanlarda bir nimet ve bir hediye. Sosyal medyaya ara verdiğim süre boyunca sizleri özledim… Geri döndüm ve ‘hayat’ dediğimiz bu çılgın yolculuğa sizinle devam etmek için sabırsızlanıyorum. Size ve sevdiklerinize sevgilerimizle.”

O ve Alec Birlikte 7. Çocuk Bekliyor – Hollywood Life
(Andrew H. Walker/Shutterstock)

Alec aynı zamanda babasıdır. İrlanda Baldwineski karısıyla paylaştığı 26 yaşındaki kızı, Kim Basinger. Alec ve Hilaria haberi doğruladı İNSANLAR, yayına verdiği demeçte, “Alyanlarımızın üzerine ‘somos un buen equalo’ kazınmış. Bunu evde her zaman birbirimize söylüyoruz – iyi bir takım olduğumuzu. Çocuklarımın büyük bir aile ile yaşadığı en güzel şeylerden biri, her yeni kardeşle birlikte kalbin nasıl büyüyebileceğidir. Sevme kapasitemiz genişlemeye devam ediyor ve bu sonbaharda yeni çocuğumuzu kucaklamak için sabırsızlanıyoruz!”

Bu neşe paketinin haberi, görüntü yönetmenini terk eden ölümcül set kazasının ardından Alec hayatında gezinmeye devam ederken geliyor. Halyna Hutchins ve yönetmen Joel Souza hastanede yatan. Filmi çekerken Pas, paslanma, Alec’in, içinde gerçek mühimmat bulunan bir pervane tabancasını “boşaltıp” Hutchins’i öldürdüğü ve Souza’yı yaraladığı iddia edildi. Hutchin’in ailesi Alec’e haksız yere ölüm davası açmış olsa da, 30 Kaya yıldızı ve filmin yapımcılarının yapım sırasındaki “pervasız davranışları”, Alec silahın tetiğini kendisinin çekmediğini söyledi. Aralık 2021’de verdiği bir röportajda, “Asla kimseye silah doğrultup tetiği çekmem, asla” dedi. Alec ayrıca, eğer bir şans verilirse, “olanları geri almak için her yolu deneyeceğini” belirtti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/hilaria-baldwin-pregnant-alec-seventh-child-video/

Yorum yapın