O Destansı Dans Sahnesinde Love’ın Billy Magnussen Yemekleri İçin Yapıldı


Billy Magnussen üçlü tehdit olduğunu kanıtladı.

üçüncü bölümünde Aşk için yapıldı‘in ikinci sezonu, daha önce 2014’lerde şarkı söyleme yeteneğini sergileyen Magnussen Ormana film ve yardımcı yıldız Cristin Milioti İkili bir atlayış ve mükemmel zamanlanmış bir burun öpücüğü içeren oldukça etkileyici bir dans gösterisi yaptı. Ve siz sormadan önce, evet, bu gerçekten Magnussen’in yükseklere zıplamasıydı.

Aslında, E ile özel bir röportaj sırasında bu haberi mutlu bir şekilde doğruladı! Haberler. “Evet, [that’s] o tekmeleri ben yapıyorum” diye açıkladı. “Biliyorsunuz, North Carolina Sanat Okulu’na gittim ve aşk dans. Aslında New York’taki Baryshnikov Center’da performans sergilemek gibi bir hayalim var.”

Magnussen’e göre, o ve Milioti, rutin üzerinde bir Broadway koreografı ile işbirliği yaparak, “Dansı kendimiz yaptık, kendimiz yarattık” diye ekledi.

Daha da etkileyici olan ne? Bölümde yer alan rutin, tam sayı bile değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329731/was-that-really-billy-magnussen-dancing-in-made-for-love-he-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir