‘O Çok Hesaplı’ – Hollywood Life


Jason Tartick, Colton Underwood’un ‘Bachelor’ yapımcılarına podcast’inin yeni bölümünde ‘iyi TV reytingleri’ ve daha fazlasını istiyorlarsa onu başrol olarak seçmeleri gerektiğini söylediğini iddia etti.

Jason Tartick hakkındaki güçlü görüşleri hakkında konuşuyor Colton Underwood. bekarlığa veda 33 yaşındaki yıldız, diğer realite irisini “çok hesaplı” olarak nitelendirdi ve ikisi de birlikte olmak için röportaj yaptıklarında onunla ilgili bazı iddialarda bulundu. Bekâr kurşun, podcast’inin en son bölümünde, Ticaret Sırları. Jason, Colton’un dizinin yapımcılarına “iyi TV reytingleri” istiyorlarsa onu seçmeleri gerektiğini söylediğini iddia etti.

Jason, 23. sezon “Bachelor” olarak seçilen 30 yaşındaki Colton’dan daha iyi reyting almayacağını bilmesine rağmen “manipüle edilmeyeceği” için seçilmediğini açıklamaya devam etti. ” dizide geçirdiği süre boyunca.

Jason Tartick
Jason Tartick, podcast’inin son bölümünde Colton Underwood hakkında konuştu. ( Michele Eve Sandberg/Shutterstock)

“Drama yaratmak için manipüle edilme işinde değilim… Bunun en büyük nedenlerinden biri sıkıcı olmam. Ben vanilyayım, ”dedi Jason, podcast bölümünde. “Manipüle edilmeyeceğimi biliyorlar, çılgınca bir şey yapmazdım. Kesinlikle haklıydı. O çiviledi.”

Onlar için denemeden önce BekârJason ve Colton ikisi için yarıştı becca kufrin14. sezondaki aşkı bekarlığa veda Eski arkadaşları biraz yakın olsa da Jason zamanla Colton’ın kendisini ve nişanlısını takip etmeyi bıraktığını fark ettiğini söyledi. Kaitlyn Bristowe sosyal medyada. O zamandan beri, onunla konuşmadı.

Colton Underwood
Colton Underwood, 2021 Nisan’ında eşcinsel olduğunu açıkladı. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Hayır, onunla konuşmuyorum, dedi Jason. “İronik olarak, yakın zamanda Kaitlyn ve benim takibi bıraktığını öğrendim. Neden olduğundan emin değilim. İyiliğini iade ettik.”

Jason ayrıca takibi bırakmanın Colton’un eski sevgilisi olabileceğini açıkladı. Cassie Randolph Mart ayında Kaitlyn’in podcast’inde yer aldı. Bölüm sırasında Kaitlyn, Nisan 2021’de dünyaya gelmeden önce Colton’un kendisine eşcinsel olduğunu söylemediğini bilmenin ne kadar “korkunç” ve “şok edici” olduğundan bahsetti. Jason ayrıca Colton’un başlangıçta bir eşcinsel olduğunu iddia etti. Netflix, Cassie ile olan ilişkisini gösteriyor ve öyle değildi Çıkan Coltonağ için filme alınan şov.

Jason, “Cassie ile bir şov yapacaktı, sonra arkadaşlarıyla tek başına bir şov yapacaktı” dedi. “Bir Netflix şovu almak için her açıdan çalışıyordu ve onu takdir ediyorum, anlıyor musun? Ne istediğini biliyor ve peşinden gidiyor.”

Şu anki anlaşmazlıklarının ortasında Jason, Colton ve Cassie Mayıs 2020’de ayrılana kadar kendisi, Colton ve Kaitlyn arasındaki her şeyin yolunda olduğu konusunda ısrar ediyor. Eski çift daha sonra Cassie, Colton’a kendisini gizlice takip ettiği iddiasıyla yasaklama emri çıkardığında manşetlere çıktı. Eylül 2020.

Jason, “Cassie’yle anlaşamazlar mı diye bir yorumda bulunduğunu hatırlıyorum,” diye açıkladı. “Ona ve Cassie’ye ihtiyaçları vardı; sadece onun gösterisi olamazdı. Ve bence buna çok fazla eşitlik koydu. ”

Podcast sunucusu, bazı bilgilerine rağmen Cassie ve Colton hakkındaki “hikayenin tamamını bilmediğini” ve görmediğini kabul ederek sözlerini tamamladı. Çıkan Colton.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/jason-tartick-shades-colton-underwood-podcast-bachelorette/

Yorum yapın