O Büyük Bir İpucu Bıraktı – Hollywood Life


Khloe Kardashian Tristan Thompson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Khloe Kardashian‘ın yeni doğan bebeği sadece bir aylık ve hayranlar onun hakkında bildiklerinden daha fazlasını biliyor Kylie jennerMart ayında adını duyurduktan sonra ünlü olarak değiştirdiği 7 aylık oğlu Kurt. 38 yaşındaki Khloe, erkek bebeğini ve ikinci çocuğunu eski sevgilisiyle karşıladı Tristan ThompsonAğustos ayında taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya açıldı ve sezon galasında tatlı anlar paylaşıldı. Kardashianlar 22 Eylül’de. Bölümde yeni doğan bebeğinin adını vermezken, küçüğünün gelişinden önce büyük bir ipucu bıraktı.

Reality yıldızı ünlü büyücüsüne “T ile başlayacak” dedi. Kris Jenner66, bölüm sırasında, göre E! Haberler. “Demek istediğim, gerçekten baktığım tek isimler bu,” diye ekledi. “T” ailede koşuyor!

Khloe Kardashian Gerçek Thompson
Khloe, Ağustos 2022’de True’nun (yukarıda resmedilen) küçük erkek kardeşi olan ikinci çocuğunu karşıladı (Fotoğraf: Shutterstock)

Kris daha sonra merakını besledi ve Tatum ve Tyler gibi “T” ile başlayan bazı yaygın isimleri araştırmak için Google’a gitti. Ayrıca, “kolay bir üçlüye sahip olmak” için aileye başka bir Travis eklemek hakkında şaka yaptı. Tabii ki, Khloe’nin iki kız kardeşi Travis adındaki erkeklerle ilişki içinde. Kourtney Kardashian evli Göz kırpma 182 davulcu Travis Barker Mayıs’ta Kylie’nin rapçiden iki çocuğu var Travis Scott.

Yukarıda belirtildiği gibi, Hulu serisinin ilk bölümünün sonu, Khloe’nin erkek bebekle ilk kez tanıştığını gösterdi ve bir günah çıkarmada ailesine yeni katılan hakkında fışkırdı. “Çok müteşekkirim. O kadar güzel bir hediye ki sahip olabildik,” dedi bebeğini ilk kez kucağına alırken. 31 yaşındaki Tristan, genel olarak dördüncü çocuğu olan yeni oğlunun gelişi için de oradaydı. Good American kurucusu ayrıca 4 yaşında bir kızı paylaşıyor DoğruTristan’la birlikte.

Khloe Kardashian Tristan Thompson
Tristan Thompson’ın yeni doğan oğluyla tanışmasına izin verildi, ancak Khloe bölüm sırasında bu konuda tereddüt ettiğini itiraf etti (Fotoğraf: Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, Tristan ve Khloe, Tristan’ın Khloe ile flört ederken başka bir kadından başka bir çocuğa babalık yaptığı haberinden sadece bir ay önce hamile kaldığı için True’nun erkek kardeşinin gelişine kadar geçen süre stresliydi. “Aralık ayından beri, her gün üzerimde beliren bu kara bulut. Kendimi depresif ve üzgün hissediyorum,” diye itiraf etti iki çocuk annesi kameralara.

Ancak şimdi hayatında yeni bir ışık olduğu için Khloe, odak noktasının başka bir yerde olduğunu söyledi. “Artık oğlum burada olduğuna göre hayatıma devam edebilirim ve bundan zevk alırım. Sanki o bölümü kapatacak ve bu travmayla işim bitecek ve onu arkamda bırakacağım gibi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/khloe-kardashian-baby-boy-name-hint/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir