O ‘Akışkan’ – Hollywood Life


Amrita Acharia


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: STARZ

Catherine de Medici’nin dünyasında hiçbir zaman sıkıcı bir an olmadı. tarihi drama Yılan Kraliçe Fransız sarayının tehlikeli ve ikiyüzlü dünyasına giren Catherine’in hayatını erken yaşlardan itibaren takip ediyor. Bu dünyada kimseye güvenemezsin. Amrita Acharia Kraliyet gençken başlayan Catherine’in maiyetinin bir üyesi olan Aabis’i oynuyor.

Amrita Acharia
Amrita Acharia, Liv Hill ve Kiruna Stamell ‘Yılan Kraliçe’de. (YILDIZ)

Özel röportajımızda Amrita, “Bir şekilde ona ihtiyacı olan, ama aynı zamanda onlara ihtiyacı olan mutlak yabancılardan oluşan bir çevre” dedi. “Aabis, Osmanlı İmparatorluğu’nun bir parçası, bu yüzden renkli bir kadın. Bu zaten onu oldukça yabancı biri yapıyor. Oldukça çekici olarak kabul edilir ve özellikle çok çekici sayılmayan bir kraliçenin yanında oldukça tehlikeli olabilir. Ya da o aşamada kraliçe değil, olacak. Oynaması ilginç bir karakter çünkü bir yandan para birimi cinselliği, vücudu ve görünüşü. Ama belli ki, bunlar yaşla birlikte kaybolacak.”

“Gösteri boyunca onun biraz daha olgunlaştığını ve gerçekten geleceği biraz daha düşündüğünü ve belki ileride pişman olacağı seçimler yaptığını görüyorsunuz. Hem bağlılıkları hem de cinselliği açısından oldukça akıcı olması da bence oldukça ilginç. Sadece heteroseksüel olmayan birini oynayabilmek gerçekten güzel. Normalde bir hikayede böyle bir kadının nasıl olacağı konusunda biraz solcu. Bunun onun için de gerçekten ilginç bir seçim olduğunu düşündüm.”

Amrita, kadınların yaşadığı tüm ilişkilerin Yılan Kraliçe “İster duygusal bir arzu olsun, isterse çok politik bir hareket olsun, bir şeyi elde etme dürtüsüne çok fazla kök salmış durumdalar. Bence seksi oyundaki bir satranç taşı gibi yerleştiriyor, burada sadece izleyicilerinizin eğlencesi veya hikayenin etrafındaki erkeklerin eğlencesi için değil, aslında yapmayı veya yapmamayı seçebileceğiniz çok güçlü bir hareket. ”

Catherine de Medici, Fransız tarihinin en güçlü ve en uzun süre hizmet veren yöneticilerinden biri oldu. Gösteride, Catherine inanılmaz derecede entelektüel ve kurnaz. Amrita, Aabis ve Catherine’in ilişkisinin “oldukça soğuk” olduğunu açıkladı. Aabis, Catherine’in terzisi olur, bu yüzden Aabis “oraya onunla yakın ve kişiselleşir ve onu en savunmasız, en iyi ve en kötü zamanlarda görür. Yine de, hikaye ve tarihin hiyerarşisinde yer aldıkları için aralarında her zaman bir tür mesafe olduğu açık.”

Aabis ve Catherine’in birbirlerine güvenmediklerini vurguladı, ancak bu herhangi bir ilişki için söylenebilir. Yılan Kraliçe. Amrita, “Güvenebilecekleri tek şey, birinin seni sırtından bıçaklayabileceğidir,” dedi.

Amrita Acharia
Aabis olarak Amrita Acharia. (YILDIZ)

Dolu ortam nedeniyle, Aabis gibi karakterler her zaman bir gözü açık uyumak zorunda. Amrita, “Aabis, kendisini zayıflatabilecek veya insanların ona karşı kullanabileceği herhangi bir şeyi göstermekte kesinlikle zorlanıyor” dedi. HollywoodYaşam. “Yardım istemek onun için gerçekten zor, bu yüzden bence her şeyi kendine oldukça yakın ve gizli tutuyor.” Ancak, Aabis yaşlandıkça, “Fransız sarayında verdikleri bu sürekli hayatta kalma savaşına dayanamayacak bir kadın ve bir insan olarak sahip olduğu ihtiyaçların olduğunu fark etmeye başlar. temel olarak.”

Yılan Kraliçe Amrita’nın dönem dramasına ilk adımını atıyor. Aktris, şovun ilgisini çektiğini itiraf etti çünkü “modern olarak tanımlanacak ama yine de zamana sadık kalacak şekilde yazılmıştı. Bu gerçekten ilginçti çünkü kadın karakterlerin bir dönem dizisinde beklediğiniz gibi ya da geçmişte olduğu gibi çok sert üst dudak olarak gösterilmediğini buldum. Gerçekten kusurlu olanın kadınlar olmasının gerçekten heyecan verici olduğunu düşündüm. Yani, birazcık değil, sadece biraz kötüler, özellikle birbirlerine karşı. İstediğim bu ve onu elde etmek için her şeyi yapacağım gibiler. Bunu gerçekten heyecan verici ve eğlenceli buluyorum. Catherine de Medici’nin nasıl yazıldığını da çok sevdim. Açıkçası, dördüncü duvarı kırar. Bunun gibi şeylerin şovlarda uygulanmasının her zaman oldukça ilginç olduğunu düşünüyorum çünkü seyirciyi gerçekten oraya girmeye ve bunun bir parçası olmaya cesaret ediyor.” Yılan Kraliçe 11 Eylül’de STARZ’da prömiyer yapacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/the-serpent-queen-aabis-amrita-acharia-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir