Nyla Rose’un Gurur Şarkıları Seçtikleri ‘Adrenalin’i 2022 Oynatma Listenize Ekleyin – Hollywood Life


Nyla Rose'un Gurur Şarkıları Seçtikleri 'Adrenalin'i 2022 Oynatma Listenize Ekleyin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Tüm Elit Güreşlerin İzniyle

Bu Gurur! Haziran ayı boyunca HollywoodLife çalışıyor gururun sesiLGBTQ+ topluluğu üyelerinin Pride 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği bir aylık bir özellik. Ringe girmek artık All Elite Wrestling’s. nyla gülkim bir parça diva, bir dokunuş elektro ve bir parça …klasik nu-metal ekleyerek çalma listesiyle işleri değiştirir?

Böyle beklenmedik yönler ancak Nyla’dan gelebilir. “Yerli Canavar”, “Amerikan Kaiju” olarak bilinen ve SerpenticoNyla, 2019’da büyük bir Amerikan promosyonunda ilk açık transseksüel güreşçi olduğunda tarih yazdı. AEW’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, Nyla ilk açık transseksüel oldu şampiyon büyük bir Amerikan güreş promosyonunda, Şubat 2020’de AEW Kadınlar Dünya Şampiyonası’nı ele geçirdi. Nyla, günümüzdeki tek transseksüel güreşçi olmaktan çok uzak olsa da, AEW’deki rolü ona büyük bir platform sağlıyor ve bunu bir pozitiflik mesajı yaymak için kullanıyor. Onur Ay.

Nyla Rose'un Gurur Şarkıları Seçtikleri 'Adrenalin'i 2022 Oynatma Listenize Ekleyin – Hollywood Life
(All Elite Wrestling’in izniyle)

Nyla, “Zaman kasvetli görünebilir, ancak tam da bu yüzden doğru olan için zorlamayı ve savaşmayı bırakamıyoruz” diyor. HollywoodYaşam. Pride 2022, trans karşıtı yasaları zorlayan Cumhuriyetçi milletvekilleri dalgasının ve eşcinselliği “anormal bir yaşam tarzı seçimi” (h/t) olarak adlandırdıkları bir platformu benimseyen Texas GOP’un ortasında geliyor. NBC Haberleri). Florida’nın anaokulundan üçüncü sınıfa kadar sınıfların cinsel yönelim veya cinsiyet kimliği hakkında konuşmasını engelleyen “Gay Deme” yasa tasarısı daha fazla eyalet tarafından kabul edildi. Eleştirmenler, Cumhuriyetçi yasama organlarının, öğretmenlerin çocuklara “beyin aşıladığına” dair asılsız iddiaların ardında homofobiyi maskelediğini iddia ediyor.

Ne yazık ki, bu yeni bir şey değil. anita bryant En ünlüsü, 1977’de “Çocuklarımızı Kurtarın” kampanyasını başlattı ve En İyi 40 şarkıcısı olarak kazandığı ünü kullanarak zamanının en önde gelen LGBTQ+ karşıtı aktivistlerinden biri oldu. Neyse ki, bilen biri olarak Stonewall Ayaklanması biliyor, LGBTQ+ topluluğu savaşmadan gitmeyecek. Nyla, “Olumsuzluk en gürültülü gibi görünüyor” diyor, “çünkü hepimiz etkili bir değişiklik yapıyoruz. Artık duramayız!”

Nyla Rose'un Gurur Şarkıları Seçtikleri 'Adrenalin'i 2022 Oynatma Listenize Ekleyin – Hollywood Life
Vicki Guerrero ve Nyla Rose (All Elite Wrestling’in izniyle)

Kabullenmek için savaşan LGBTQ+ devrimcilerini kutlamak ya da eşcinsel iken devrim niteliğinde dans etmek olsun, artık kimse duramaz. İşte Nyla’nın The Sound Of Pride için seçtikleri.

AEW ve New Japan Pro Wrestling’in yıldızlarını yakaladığınızdan emin olun. yasak Kapı, 26 Haziran’da Chicago’daki United Center’da gerçekleşecek. AEW x NJPW etkinliği saat 20:00 ET’de PPV’de canlı yayınlanacak, bu yüzden her heyecan verici anı yakaladığınızdan emin olun.

Beyonce, “Ruhumu Kır”

Nyla: Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şey Beyonceçünkü hadi, bu Beyoncé!

Editörün Notu: Beyoncé efsanevi özelliklere sahip olduğundan beri büyük özgürlük yeni şarkısı “Break My Soul”da bunun Nyla’nın önerisini yerine getirmek için iyi bir aday olacağını düşünüyoruz.

GRIZ Ft. Batık, “Medusa”

[This song is] sadece bir LGBT sanatçısının eğlenceli, hareketli bir şarkısı! Çocukların dediği gibi biraz beceriksiz. Nasıl dahil ETMEYİN?!

Statik-X, “İt”

Çok “gurur” olmayabilir, ancak bu şarkı adrenalini harekete geçiriyor ve tüm nefret dolu yasalar ortaya çıkarken, nefreti geri püskürtmeye devam etmeliyiz.

Nyla Rose'un Gurur Şarkıları Seçtikleri 'Adrenalin'i 2022 Oynatma Listenize Ekleyin – Hollywood Life
Tüm Elit Güreşlerin İzniyle

HollywoodLife: Herkesten Onur 2022’de bir vibe kontrolü yapmasını istiyoruz. Bu yılki Onur Ayı için genel tutum nedir?

Yanılıyor olabilirim, ancak insanlar pandemi nedeniyle son iki yıldır tam anlamıyla dışarı çıkamamak ve son zamanlarda çıkan nefret dolu yasalar arasında bir miktar bastırılmış enerjiyi kutlamaya ve salıvermeye hazır gibi görünüyor. insanların biraz umuda ve pozitifliğe ihtiyacı var.

Bu zamanı, geçmişin isimsiz kahramanlarına ışık tutmaya yardımcı olmak için de kullanıyoruz. Daha fazla tanınmasını istediğin biri var mı?

Bu biraz zor bir soru, çünkü o ilgiye sahip olmayı dilediğim birçok insan, kendilerini ön plana çıkarmaya hazır değil, ama onların çabalarının önemli olduğunu ve takdir edildiğini bilmelerini istiyorum!

Onur 2022 için bir planın var mı? Herhangi bir Gurur geleneği var mı?

Üzgünüm hayır. Programım iyi bir şekilde o kadar çılgındı ki, gerçek bir plan yapamadım, ancak programımla çalışabilecek herhangi bir aktivite için seçeneklerimi kesinlikle açık tutacağım. Ancak genellikle DC’deki sokak festivaline katılmayı seviyorum. Tonlarca harika insan, yemek ve eğlence ile kilometrelerce uzun. kesinlikle tavsiye ederim!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/nyla-rose-pride-songs-2022-playlist-interview/

Yorum yapın

SMM Panel