NYFW Fotoğrafları – Hollywood Life


Serena Williams


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Getty

Serena Williams podyumda yürürken muhteşem görünüyordu moda 12 Eylül’deki New York Moda Haftası sırasında dünya. 40 yaşındaki, daracık bir elbise ve onunla uyumlu uzun pelerin içeren, baştan ayağa metalik gümüş, özel Balenciaga kıyafeti sallandı.

Serena Williams
Serena Williams, 12 Eylül’de New York Moda Haftası sırasında, dar metalik bir elbise ve büyük elmas küpelerle uyumlu bir pelerin içeren bu özel Balenciaga kıyafetini giydiğinde Vogue World’deki podyumda muhteşem görünüyordu. (Getty)

Serena’nın dar elbisesi yüksek bir boyuna sahipti ve pelerin omuzlarını örterek arkasından geçerken vücudunu sardı. Göz kamaştırıcı görünümünü bir çift masif yuvarlak elmas küpe ve muhteşem glam ile süsledi. Dumanlı bir göz ve parlak çıplak bir dudak görünüşünü birbirine bağlarken, ortasından ayrılmışken kahverengi saçlarını alçak bir topuz haline getirmişti.

Serena Williams
Serena Williams, defilede podyumda gümüş rengi elbisesiyle göz kamaştırdı. (RCF / MEGA)

Serena, NYFW sırasında kıyafetlerini katletti ve geçen gün bir partiye katıldı. Edward Enninful’un yeni hatıra, GÖRÜNÜR BİR ADAMApollo Tiyatrosu’nda, gri spor ayakkabılı kısa kollu siyah dantelli mini bir elbise giydiğinde.

Serena’nın siyah minisi, dik bir yaka ve açık kesiklere sahip dirsek uzunluğunda kollara sahipti. Dar elbisenin vücudu dantelliydi ve tonlu bacaklarını ortaya çıkaran süper kısa bir etek çizgisi vardı. Elbiseyi kalın siyah ve gri spor ayakkabılarla tamamlamayı tercih etti ve uzun kahverengi saçlarını yana doğru ayırdığında aşağı ve düz yaptı.

Serena’nın içeri girmesi sürpriz değil. moda Bu ayın kapak yıldızı olduğu düşünülürse defile gösterisi. Kapakta Serena, kızıyla birlikte dar bir pudra mavisi Balenciaga elbisesi giydi. olimpiya, 5, yedekte. Dar, yüksek yakalı mavi elbisenin süper uzun bir kuyruğu vardı ve Olympia’nın treninin sonunda üstü örtülmüştü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/serena-williams-silver-dress-runway-vogue-show-nyfw-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir