NY Restauranteur, İddia Edilen “Kötü” Etkileşim İçin James Corden’ı Affetti


James Corden artık bu öğünlerde sıcak suda değil.

New York lokantacısı Keith McNally seslendi Geç Geç Gösteri Corden’ın o zamandan beri özür dilediğini söylediği Balthazar’ın New York lokasyonunda ve Cafe Luxembourg’da yaptığı iddia edilen davranışlara ev sahipliği yaptı.

McNally, “James Corden son derece yetenekli bir komedyen, ama bir erkeğin küçücük bir Cretin’i” diye yazdı. 17 Ekim Instagram gönderisi. “Ve restoranın 25 yıl önce açılmasından bu yana Balthazar sunucularıma en kötü davranan müşteri.”

McNally, genellikle bir müşteri “86” olmadığını yazmaya devam etti, ancak bunu Corden ile 17 Ekim’de yaptı. Neden? McNally, Haziran ayında Corden’ın yemek sırasında bir saç bulduğu iddia edilen bir vakayı içeren “komik adamın personelime muamelesinin örneklerini” ayrıntılı olarak anlattı.

McNally, “Ana yemeğini yedikten sonra Corden, çok özür dileyen Balthazar menajeri G.’ye saçını gösterdi,” diye yazdı. “Corden, G’ye karşı son derece kötüydü ve şöyle dedi: ‘Bu saniye bize bir tur daha içki getir. Ayrıca şu ana kadarki tüm içkilerimize de dikkat et. Bu şekilde, nahoş yorumları havlayarak ya da bunun gibi bir şeyle yazarım.'”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350877/new-york-restauranteur-forgives-james-corden-after-calling-him-%22abusive-customer%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir