NXIVM Kurucu Ortağı The Vow Part II için Yeni Fragmanda Konuştu


Nancy Salzman hikayesini yeniden yazmaya çalışıyor.

HBO’ların fragmanında Yemin Bölüm IINXIVM kültünün çöküşünü ve grubun kurucu ortakları Salzman’ın yasal işlemlerini daha da inceleyen ve Keith RaniereNXIVM’nin içindekiler, grubun eylemlerindeki suç ortaklarıyla ve neden işlerin şimdi daha az karmaşık olmadığıyla boğuşuyor.

Ağ, “Keith Raniere’in kendi kendine yardım şirketi NXIVM içinde gizli bir seks kız öğrenci yurduna dair söylentilerin ortasında, Meksika’da tutuklanmasından beş yıl sonra” diyor.Yemin Bölüm II Raniere ve güvenilir bir yakın çevredeki rahiplerin kadınları, ‘İtaatkar Kadınların Efendisi’ anlamına gelen Latince bir kısaltmadan türetilen DOS adlı yalnızca kadınlara yönelik bir mezhebe sokmak için komplo kurdukları çeşitli yolları ortaya koyuyor.”

Ekim 2020’de Raniere 120 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ertesi yıl, Salzman, NXIVM’deki rolüyle ilgili olarak şantaj yapmak suçundan 3,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve Şubat 2022’de cezasını çekmeye başladı.

Fragmanda “Bütün şirketim yok edildi” diyor ve “tüm hayatım paramparça oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347552/nxivm-co-founder-speaks-out-in-new-trailer-for-the-vow-part-ii?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir