NuFace The FIX Line’ı 100 Doların Altında Nasıl Daha Pürüzsüz Puanlandırabilirsiniz?


Bu makale QVC tarafından desteklenmektedir. Bu ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşündüğümüz için QVC’den seçildi. Bağlantılarımızdan bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Dinleyin, güzellik uzmanları: Bir puan alabilirsiniz. NuFACE FIX Çizgi Düzeltme Cihazı Ve NuFACE Otomatik Serum şu anda 99$ karşılığında. Normalde en az 142 dolardır, bu nedenle normal rutininizde devrim yaratabilecek bir şeyde 50 doların biraz altında tasarruf ediyorsunuz.

Markaya göre, NuFACE FIX cihazı ve serum “güçlü bir mikro akımlı cilt bakımı ikilisidir.” Birlikte kullanıldığında, “benzersiz” çift, gözlerin, dudakların ve alın çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü “anında hedeflemelidir. NuFACE, teninizin üç dakika kadar kısa bir sürede daha pürüzsüz hissedilmesi gerektiğini söylüyor.

QVC’den Otomatik Teslimat planına kaydolduğunuzda, düzenli aralıklarla serum alacaksınız. Tükenme konusunda endişelenmenize gerek yok!

Ayrıca bu yeni çıkmış teknolojiden korkmanıza gerek yok, çünkü web sitesinde nasıl kullanılacağı anlatılıyor: İlk önce cildinize serum uygulayın. Ardından cihazı “tüy tüyü alma tekniği (hızlı bir silme hareketi)” ile gözlerin, ağzın, alın ve hatta nazolabial kıvrımların yakınında kullanın. “Her bölgeye günde iki defaya kadar üç dakika tedavi edin” ve kalan serumu “dokunarak” uygulayın.

NuFACE, serumu cihaz olmadan da kullanmanızı önerir. Bu, “tek başına” veya “cildinizin canlandırıcı bir desteğe ihtiyaç duyduğu her an makyaj üzerine” olabilir. Anlaşma 1 Mart’ta sona eriyor, ancak o kadar uzun süreceğinden emin değilim.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364157/deal-alert:-get-a-nuface-the-fix-line-smoothing-device-and-serum-auto-delivery-for-under-dollar100?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir