NuDerma Cilt Bakımı Değnek Prime Day Fırsatı: Mağaza – Hollywood Life


cilt bakımı değnek
Resim Kredisi: andrii kobryn/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak gözden geçirilmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Parlayan, ışıltılı bir cilt her zaman içeride. Özel olarak hazırlanmış ve özelleştirilmiş bir cilt bakımı rutini ile, o parlayan cilt için cilt bakımı hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Rutininizi genişletmek ve umarız mükemmelleştirmek istiyorsanız, ufkunuzu genişletin ve bir cilt bakım çubuğu ekleyin. Yaşlanmayı geciktirmekten cildinizin genel ten rengini ve parlaklığını iyileştirmeye kadar, cilt bakım rutininize harika bir katkı sağlayacaktır.

NuDerma Klinik Cilt Tedavisi Değneği: 149,95 $ / %17 indirim (Orijinal 179,95 $) – Amazon’dan satın alın

Asalar biraz pahalı olabilir, ancak şanslısınız. Bu Prime Day cilt bakımı fırsatından yararlanabilir ve yüksek kaliteden tasarruf edebilirsiniz. NuDerma Klinik Cilt Terapisi Çubuğu. Cildiniz ve cüzdanınız size teşekkür edecek.

Ambalajının önüne yerleştirilmiş bir NuDerma cilt bakım terapi çubuğu.

bu NuDerma Klinik Cilt Terapisi Çubuğu Kullanışlı bir kendin yap setinde yüz bakımında gördüğünüz salon kalitesinde sonuçlar verir. Bu klinik sınıf sistem, aşağıdakileri sağlamak için FUSION aplikatörleri ile birlikte gelir. cilt güzelleştirici neon yaşlanma karşıtı etkiler ve argon ile iltihapla savaşmak için ve savaş lekeleri. Bu çığır açan sistem, cildinizi parlak ve ışıltılı bırakmak için birlikte çalışır. Asanın Yüksek frekanslı tedavileri, cildinizi hücresel düzeyde iyileştirmenin güvenli ve doğal bir yoludur. Sadece tek bir seanstan sonra daha pürüzsüz bir cilt bile görebilirsiniz.

Bu NuDerma değnek cildinizin emilimini büyük ölçüde artırır, cilt bakımı rutininizin geri kalanından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Cildinizi iyileştirebilir ve toplam vücut parlaklığını elde edebilirsiniz. altı aplikatör Vücudunuzun farklı bölgelerinde kullanım için uzmanlaşmıştır. Kollarınız ve boynunuz için Y şeklindeki aplikatörü, ardından alın ve yanaklar gibi geniş alanlar için çubuk aplikatörü ve son olarak kafa derisi tedavisi için süper şarjlı tarağı kullanın. Asaları, yüksek frekanslı tutacağı ve tedavi kılavuzu ile bu kit, cilt bakım çubuğunuzu kullanmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir ve cildinizi iyileştirmek EN KISA ZAMANDA.

Bundan yararlanın Başbakan Günü anlaşması ve en yeni cilt bakımı takıntınızdan tasarruf edin. ile cilt bakım rutininizi bir üst seviyeye taşıyın. NuDerma Klinik Cilt Terapisi Çubuğu ve fiyatın bir kısmı için baştan sona parlak bir cilt elde edin Amazon.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/nuderma-skincare-wand-prime-day-deal-4788341/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir