North West, Yeni TikTok’ta Rap Şarkısı Söyleyerek Dad Kanye’yi Kanalize Etti – Hollywood Life


North West, Yeni TikTok'ta Rap Şarkısı Söyleyerek Dad Kanye'yi Kanalize Etti - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kuzey Batı9, yeni bir rap şarkısını dudak senkronizasyonu yaparak müziğe olan sevgisini gösterdi. TikTok annesiyle video kim Kardashian. kızı Kanye Batı siyah bir tişört de dahil olmak üzere basketbol kıyafetlerini giydi ve kamera önünde kendinden emin bir şekilde performans sergilerken uzun saçlarını siyah bir saç bandıyla kapattı. 42 yaşındaki Kim, aynı gün North’un basketbol maçında giydiği kırmızı ve turuncu bir gömlek giyerken ve uzun saçlarını örerken arka planda onu izlerken görülebiliyordu.

@kimandnorth

nokta ahhhh

♬ orijinal ses – Britt Barbie

Videonun yorumları kapatıldı, bu nedenle yanıt kalmadı, ancak video 332.000’den fazla görüntülendi. Klip ayrıca North’un rapçi babasını söylediği şarkı türü ve kamera önünde sahip olduğu rahatlık aracılığıyla kanalize ettiğini gösteriyor gibiydi. Gönderinin başlığında “Dönem ahhhhh” yazıyordu.

Bu, North ve Kim’in bir TikTok videosuyla ilk kez dikkat çekmesi değil. Anne ve kızı, eğlenceli anlarda rastgele şeyler yaptıkları çeşitli klipleri sık sık paylaşıyorlar. Sadece iki gün önce, gündelik kıyafetler giyerken güldükleri, dudaklarını oynattıkları ve bir şarkıda dans ettikleri bir klip yayınladılar ve Kim makyajsız görünüyordu.

Kanye West, Kuzey Batı
Kanye ve North bir basketbol maçında. (MEGA)

North ve Kim birlikte TikTok videoları yapmakla meşgul değilken seslerini büyük ekrana ödünç vermeye hazırlanıyorlar. Üç gün önce, North ve erkek kardeşinin olduğu bildirildi. Aziz7, ünlü annelerinin yanında seslendirme rolleri üstlenerek oyunculuk çıkışlarını yapacaklar. PAW Patrol: Güçlü Film. Yaklaşan çocuk filmi, ilk filmin devamı niteliğindedir. PAW Devriyesi: Film2012 yılında piyasaya sürülen.

Heyecanlı haber, Kim’in ortaya çıkmasının ardından geldi. ilk film. Delores adlı beyaz bir kanişin seslendirme rolünü üstlendi ve eğlenceli projesiyle oldukça kalıcı bir izlenim bıraktı. Delores, filmin hikayesinde yakalanıp Fuzzy Buddies İtaat Okulu’na yerleştirilen köpeklerden biridir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/north-west-channels-dad-kanye-rap-song-tiktok-kim-kardashian-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir