North West ve Kim Kardashian, Gerileme Videosunda Yamaçlara Vurdu: İzle – Hollywood Life


North West ve Kim Kardashian, Gerileme Videosunda Yamaçlara Vurdu: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

kim Kardashian42, aldı instagram onun ve kızının eski bir videosunu paylaşmak için Kuzey Batı9, eski sevgilisi ve North’un babasından sadece iki gün sonra yokuşlara çıkıyor, Kanye Batı‘ nin sırrı evli olduğunu bildirdi Bianca Censori, 27, halka açıldı. Gerçek yıldız ve görünüşü, klipte birlikte bir telesiyeje bindiler ve Kim için bir sırt ve Kuzey için gümüş bir tane de dahil olmak üzere paltolara sarıldılar ve şapkalar ve gözlükler taktılar.

Kim ayrıca kayak yapan birinin arkasından takip ettiği bir videoyu da paylaştı. Kişi yokuşlarda yolunu gerçekten biliyor gibiydi ve klibe müzik ekledi, bu da klibe daha rahatlatıcı bir hava vermesine yardımcı oldu. Kim’in sadece kameraya baktığını gösteren bir video da yayınlandı.

Kim’in kayak videoları, o ve 45 yaşındaki Kanye boşanmalarını tamamladıktan iki aydan kısa bir süre sonra geldi. Rapçi ve mimari tasarımcı olan yeni eşi, görünüşe göre Utah’ta bir geceliği 5 bin dolara mal olan bir tesiste balayının tadını çıkardılar. Henüz evliliklerini onaylamadılar, ancak muhabbet kuşları, düğünlerinin duyurulmasından kısa bir süre önce Beverly Hills, CA’da yiyecek alırken görüldü.

Kanye’nin özel hayatına devam ettiği bildirilirken, o ve Kim, North da dahil olmak üzere dört çocuğuna ortak ebeveynlik yapmaya devam ediyor. Aziz7, Chicago4 ve Mezmur, 3. Kim ayrıca ailesi ve arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçiriyor ve son zamanlarda bir spada rahatladı. Bir arkadaşıyla saunadayken siyah bir bikini üstünü sallarken ve kameraya öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Bekar hayatı kucaklıyor olmasına rağmen Kim, Kanye’den ayrıldığından beri en az bir kez romantik bir şekilde yoluna devam etti. SKIMS kurucusu tarihli komedyen pete davidson setinde tanıştıktan sonra dokuz ay boyunca Cumartesi gecesi canlı. Birlikte geçirdikleri hareketli günlerde birbirlerinin üzerine fışkırdılar ve hatta geç saatlerde ortaya çıktığı süslü MET Gala’ya katıldılar. Marilyn Monroe‘in ikonik elbisesi, bir çift olarak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/north-west-kim-kardashian-slopes-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir