North West, Kim Kardashian’ın Abartılı Şükran Günü Partisini Gösteriyor – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kuzey Batı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Kardashian ailesinin değerleri! Kuzey Batı hayranlarına, 24 Kasım Perşembe günü TikTok’unda ailenin üst düzey Şükran Günü şenliklerine bir göz attı. Kim Kardashian’ın en büyük çocuk, Kardashian-Jenner ailesiyle bir sonraki seviye tatillerin nasıl olabileceğini, muhteşem masa manzaralarını, tatlı serpmelerini ve ailenin kraliyet portrelerinden oluşan bir galeriyi göstererek gösterdi.

Kim Kardashian, Kuzey Batı
Kim Kardashian ve Kuzey Batı İtalya’da. (MEGA)

Takipçilerine piyano destekli videoda büyük bir tur attıran North, tozlu-turuncu çiçeklerin merkez parçalarının bronz şamdanlar ve pişmiş toprak renkli tabaklarla dengelendiği, masaya giden mumlarla süslenmiş bir giriş yolunun yanından geçti. En çarpıcı alanlardan birine geçmeden önce hem kendisinin hem de annesinin yer ayarlarını gösterdi: aile portresi duvarı.

@kimandnorth

♬ Deneyim (Piyano ve Keman) – Pietro Schihilone

Ev, her aile üyesinin kraliyet ailesi gibi yapılmış resimlerinden oluşan bir koleksiyona ev sahipliği yapıyordu. Bazıları, Kim gibi, tam Marie Antoinette ihtişamını sallıyormuş gibi görünürken, North gibi diğerleri, küstah Viktorya tarzı bakışlarla gitti.

Kylie Jenner’ın bebek babasına ek olarak kız kardeşlerin ve çocuklarının portrelerini görebilseniz de Travis Scott ve Kris Jenner’ın uzun zamandır sevgili Corey kumar, üç aile üyesi olay yerinden fark edilir şekilde kayıptı. Kim’in eski kocasının resimleri yoktu. Kanye BatıKhloe’nin aldatan eski sevgilisi Tristan Thompsonveya Kourtney’nin eski sevgilisi Scott Disick Ekranda.

North, klibi gerçek bir şölenle kapatmayı başardı. Turtaların, bir S’mores barın ve her türden çörek yığınlarının bulunduğu etkileyici tatlıyı inceledi.

Takipçilerin hiçbir şeyi kaçırmadığından emin olan North, annesinin cazibe kazanmasına yardım ettiği bir video da paylaştı. Ultra çekici annesini hazırlayıp pudralarken, gerçekten de ilkokul öğrencisi sihirli bir dokunuşa sahipmiş gibi görünüyordu. Nemli astardan son bir maskaraya kadar rutinin her adımını biliyordu.

@kimandnorth

♬ Aynadaki Adam – Michael Jackson

North, sadece annesinin görünüşünden ibaret değildi. Mini moda tutkunu da etkilemek için giyinmişti. Muhteşem kıyafetini başka bir sevimli TikTok’ta sergiledi. Ara, aynada dans ederken örgüler ve gümüş çapraz kolye ile şık siyah bir takım elbise giyerek keskin görünüyordu. Michael Jackson’ın “Aynadaki Adam.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/north-west-kim-kardashian-thanksgiving-royal-portraits/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir