North West, Akşam Yemeği Randevusu İçin Kanye ve Bianca Censori’ye Katıldı – Hollywood Life


North West, Akşam Yemeği Randevusu İçin Kanye ve Bianca Censori'ye Katıldı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Kanye Batı45 yaşındaki eşiyle birlikte Nobu Malibu’ya gelirken fotoğraflandı. Bianca Sansür28, 22 Ocak akşamı. Kanye ve Bianca geldikten kısa bir süre sonra rapçinin kızı, Kuzey Batı9 yaşındaki güvenlik ekibi tarafından bir arkadaşının yanına bırakıldı. North, celeb hotspot’ta akşam yemeği için babasına ve yeni üvey annesine katılacak gibi görünüyordu. fotoğraflarda burada görebilirsiniz. Gezi için bir çift yırtık siyah pantolon ve siyah bir kapüşonlu giymişti, görünüşünü pembe ve beyaz renkli uzun örgülerle şekillendirilmiş saçlarıyla eşleştiriyordu.

Kanye ve North’un annesi, kim Kardashian, Şubat 2021’de ayrıldı, yaklaşık bir yıl sonra yasal olarak bekar oldu ve nihayet Kasım 2022’de boşanmalarını tamamladı. benzer Bianca, Kanye’nin Yeezy markasında birkaç yıl çalıştı ve Ye’nin, söylentilere göre evliliklerden sonra sol elinde alyans gibi görünen bir şey taktığı görüldü. Yine de, evlilik cüzdanı için başvuruda bulunmadıkları için çiftin evliliğinin hükümetle yasal olduğu görünmüyor.

kanye kuzey batı
Kanye ve North West basketbol maçında. (@CelebCandidly / MEGA)

Kim ve Kanye, ayrılmalarını takip eden ilk aylarda dostane ortak ebeveynlik şartları içindeyken, Kim çıkmaya başladıktan sonra işler daha da zorlaşmaya başladı. pete davidson 2021 sonbaharında. O ve Pete, Temmuz 2022’de ayrıldılar, ancak Kanye tartışmalı davranışını sonraki aylarda başka bir düzeye taşıdı. Rapçi, birkaç kez alenen antisemitik yorumlarda bulundu ve bu, en büyük işbirlikçilerinden bazıları tarafından bırakılmasına neden oldu. adidas dahil.

bianca sansür
Bianca Censori dışarıda. (Christopher Peterson / SplashNews.com)

Kim ve Kanye, tartışmanın ardından çocukları için düzenlenen etkinliklerde yüz yüze geldiler ve Kanye’nin onu oğullarına davet ettiği bildirildi. Aziz West’ler, Aralık ayında doğum günü partisi. Noel zamanı yayınlanan bir röportajda Kim, eski sevgilisiyle ortak ebeveynlik çabalarını tartışırken duygulandı. Kim gözyaşları içinde, “Onu kesinlikle korudum ve çocuklarımın gözünde, çocuklarım için korumaya devam edeceğim” dedi. “Birlikte ebeveynlik zordur. Gerçekten çok zor.”

Bu arada, bir kaynağa göre Kanye, Bianca ile olan gizli düğününden önce Kim’e haber vermedi. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. Kaynağımız, “Her iki şekilde de umursamıyor ve bunu hiç düşünmüyor” dedi. “Kim, çocuklarına bir baba olarak görevlerini yerine getirdiği sürece, romantik hayatında ne yaptığı umurunda değil.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/north-west-kanye-bianca-censori-dinner-date-marriage-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir