North & Chicago West Sevimli TikTok Videosunda Birbirlerinin Saçlarını Şekillendiriyor – Hollywood Life


kuzey batı, şikago batı, kim kardashian


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: BeautifulSignatureIG / SplashNews

Kardeşlik bağı! Kuzey ve Şikago Batı tatlı bir şekilde birbirlerinin kenarlarını şekillendirirken tatlı bir şekilde birbirlerine yardım ettiler TikTok videosu 9 yaşındaki North, annesiyle paylaştığı hesabında paylaşımda bulundu. Kim Kardashian. Kızlar birbirlerine saçlarıyla yardım ederken iyi vakit geçiriyor gibiydiler ve ikisi de birbirlerinin becerilerine iltifat ettiler!

@kimandnorth

♬ orijinal ses – Kim ve Kuzey

Sevimli klip, ikilinin birbirleri için yaptıkları tarzlara yakından bakmadan önce kameraya konuştuklarını gösteriyor. Klibin başında North, 5 yaşındaki küçük kız kardeşine o gün için planlarının ne olduğunu sordu ve Chicago yanıt verdi. “Bugün ne yapıyoruz?” Kuzey dedi. Her iki kız da benzer şekilde, içinde mor ve pembe renkler bulunan örgüler yaptı. Kuzey bir kömür sporu yaptı Aaliyah t-shirt, küçük kız kardeşi ise beyaz bir tulum giymişti.

Chicago çok heyecanlı görünüyordu, “Sizin kenarlarınızı yapacağım!” North, sevimli bir an için kız kardeşini taklit etti. “Ve kenarlarını yapacağım!” dedi. Klip daha sonra birbirinin saçını şekillendiren ikisi arasında değişti. Chicago, North’un ilkini yaptı ve ablası süper destekleyici bir ağabeydi ve gidişatını gerçekten beğendiğini söyledi. Daha sonra kız kardeşinin saçını yaptı ve Chicago “sevdiğini” söyledi.

Videonun sonunda, her iki kız da sevimli bir şekilde sonuçları gösterdi ve North kız kardeşine “Kanalınıza güle güle deyin” dedi ve ikisi kıkırdayıp el salladı.

North & Chicago West Sevimli TikTok Videosunda Birbirlerinin Saçlarını Şekillendiriyor – Hollywood Life
North ve Chicago, Temmuz ayında anneleri Kim Kardashian ile el ele tutuştu. (BeautifulSignatureIG / SplashNews)

North, tatlı TikTok videolarında sık sık kız kardeşine yer verir ve iki kızın küçük erkek kardeşleriyle milkshake yaptıkları zamanki gibi Chicago’ya yeni beceriler öğretmeyi sevdiğini gösterir. Mezmur, 3, Ocak ayının başlarında. Aralık ayında North, sevimli bir trend için küçük kız kardeşini ona dönüştürmek için Chicago’yu da giydirdi. Sık sık kız kardeşine yardım edip onunla paylaşımda bulunsa da, North ara sıra bazı komik klipler için küçük kız kardeşine şaka yaptı, örneğin küçük kız kardeşini şaşırtmak için yüzünü çarpıtmak için bir filtre kullandığında!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/north-chicago-west-style-hair-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir