North & Chicago West Rock 3k Balenciaga Çantaları, Annem Kim K ile New York’ta – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kuzey ve Chicago Batı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BeautifulSignatureIG / SplashNews.com

Kuzey Batı9 ve Şikago Batı, 4, moda bölümünde kendilerini tutuyorlar! kızları kim Kardashian41 yaşında, 12 Temmuz Salı günü New York’ta dışarı çıkarken görüldü. Ve annelerinin yanında yürüyen tostların her biri 3 bin dolar değerinde siyah Balenciaga el çantaları taşıyordu! Fotoğraflarda, Kuzey ve Chicago uyumlu siyah kot pantolon ve kısa kollu üst takımları salladı. Chicago saçlarını yüksek topuzlar ve sallanan gri botlarla toplarken, North saçlarını uzun örgüler halinde şekillendirdi, güneş gözlüğü ve kalın platform ayakkabılar giydi. Bir fotoğrafta, North ve Chicago, fotoğrafçıların yanından geçerken sevimli bir şekilde el ele tutuştular ve diğerinde, üç bağlantılı elin hepsi. Üçlü, bir koruma eşliğinde Ritz-Carlton Hotel’den ayrılırken Kim şık gri bir kolsuz bluz ve botlarla birlikte kargo pantolon giydi.

Kuzey ve Chicago Batı
Kuzey ve Chicago West, 12 Temmuz 2022’de New York’ta el ele tutuşuyor. (BeautifulSignatureIG / SplashNews.com)

North ve Chicago, görünümlerini üst düzey aksesuarlarla koordine etmek için zaman ayırmıyor. İkili ayrıca yakın zamanda anne Kim’in Instagram hesabındaki tatlı bir kardeş gönderisinde burun buruna uyurken fotoğraflandı. “Bu sabah uyandım ve kızlarımın yatağımda böyle uyuduğunu gördüm! Daha iyisi yok!” Kim, 3 Temmuz fotoğraf gönderisinin yanında çift kalp emojisi yazdı. Kız kardeşler yaşlandıkça, daha çok bağlanıyorlar gibi görünüyor. Aralık ayında sevimli bir TikTok videosunda oyuncak bebek oynarken bir araya geldiler.

Görünüm Kim’den sonra gelir ve Kanye Batı2 Mart’ta sonuçlandırılan sarsıcı kamu boşanması. Ama North ve Chicago ve kardeşleri Aziz6 ve mezmur3, Kim’in erkek arkadaşıyla bağ kurmasına rağmen, değişikliklere sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor gibi görünüyor Pete Davidson28. Cumartesi gecesi canlı alum, Nisan’da North’u keyifli bir gezintiye çıkarırken ve Haziran’da Los Angeles’taki Grove’da Saint ile öğle yemeği yerken görüldü.

Kim Kardashian, Kuzey Batı, Şikago Batı
Kim Kardashian, Chicago West ve North West, 12 Temmuz 2022’de New York’ta. (BeautifulSignatureIG / SplashNews.com)

Bu arada, ünlü kardeşler için daha da büyük değişiklikler gelebilir. Aşk-dovey çiftine yakın bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Kim ve Pete’in zaten birlikte taşınmayı “tartıştıkları”! Kaynak, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden bir sonraki adımı atıp birlikte hareket etmekten bahsetmek mantıklı” dedi. HL Haziran’da Pete’in çocuklara zaten yakın olduğunu ekledi. “Bu noktada, Pete çocuklarıyla çok fazla zaman geçirdi ve onlara kesinlikle tapıyor. Pete’i büyük bir çocuk olarak görüyor ve hepsinin ne kadar iyi geçindiğini görmekten hoşlanıyor” dediler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/north-chicago-west-rock-3k-balenciaga-purses-with-kim-k-in-nyc/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir