Nordstrom’un Yaz İndirimi Yakında Bitiyor—Bu İnanılmaz Fırsatları Kaçırmayın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Kontrol etme şansınız olmadıysa Nordstrom’un büyük yaz indirimi, şimdi bunu yapmanın tam zamanı! Moda, güzellik ve ev ile ilgili tüm harika fırsatları satın almak için son hafta sonu. Satışa dahil olan 31.000’den fazla ürün var ve şunları bulabilirsiniz: %80’e varan indirimler! İster RTO’nuz için yeni iş kıyafeti arıyor olun, ister tasarımcı markalarında indirime karşı koyamıyor olun, Nordstrom’un Yaz İndirimi kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsattır.

Nordstrom Yaz İndirimi’nde neler bulabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Eh, eğer bir bütçeniz varsa, 50 doların altında alabileceğiniz birkaç şey var. Örneğin, bu rahat, rahat kalıbı bulduk Vince Camuto kazak 46 dolara. Buna bile rastladık klasik nervürlü hırka BP’den. sadece 15 $ için!

Sadece bütçeye uygun ürünler bulmakla kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz markalarda ciddi anlamda iyi indirimler elde edebilirsiniz. Kate Maça, Tory Burch, Özgür insanlar, Madewell, yerli, Sam Edelman, Jeffrey Campbellve iyi amerikalıdiğerleri arasında.

bu Nordstrom Yaz İndirimi 12 Eylül’de sona eriyor, bu da alışveriş yapmak için fazla zamanınız olmadığı anlamına geliyor. Elden geçmesi gereken binlerce ürün olduğu için çantanıza eklemeye değer birkaç parça seçtik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345659/nordstrom-s-summer-sale-ends-soon-don-t-miss-these-major-discounts-on-clothing-beauty-home-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir