Nordstrom’un Bu Ay Tükeneceğini Tahmin Ettiğim 100 Doların Altında 15 Bulgu


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bugün güzel bir alışveriş günü ve Nordstrom’un yeni gelenleri bölüm sebebidir.

Bir alışveriş yazarı ve bağımlısı olarak, en sevdiğim markaların en sevimli görünümleri arasında gezinerek saatler geçirebilirim ve Nordstrom ile tam olarak bunu yaptım. Sadece şunu söyleyeyim, parçalar teslim edildi! dan yeni görünümlerle SKIMSDüzenlemeyi Aç, BP., İSTEK EVİ ve daha fazlası, bazı yeni güzellik ürünleriyle birlikte Charlotte Tilbury, Nordstrom’un olmazsa olmaz kıyafetleri, aksesuarları ve makyaj malzemeleri var. Açıkçası, hepsi de stoklar tükenmeden alışveriş yapabilmeniz için 100 $’ın altındaki Nordstrom yeni gelenlerinin en iyilerini derlemem gerekti.

Bu ay hızlı bir ateş gibi tükeneceğini tahmin ettiğim en iyi 15 Nordstrom yeni varış seçimimi satın almak için aşağıya kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364348/15-under-dollar100-nordstrom-new-arrivals-i-predict-will-sell-out-this-month?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir