Nordstrom’da Çanta ve Aksesuarlarda İndirimli Mağazalar Raf Satışını Temizle


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Online alışverişi seviyorsanız, size iyi haber! Yaz satış sezonunun ortasındayız, bu da şu anda alışveriş yapabileceğiniz pek çok büyük fırsat olduğu anlamına geliyor. Nordstrom Rack Raf Satışını Temizle etkinliği Kırmızı indirimli ürünlerde ekstra %25 indirim alabileceğiniz 23 Temmuz’a kadar devam ediyor. Bu, en sevdiğiniz markalarda %75’e varan indirim yapabileceğiniz anlamına gelir.

Clear the Rack’te en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olacak birkaç kılavuzumuz zaten var, ancak bu özellikle çanta ve aksesuar satışı. Nordstrom Rack, en iyi markaların çantalarını çok daha uygun fiyata bulmak için zaten harika bir yer, ancak Clear the Rack’in indirimleriyle ayaklarınızı yerden keseceksiniz. Çapraz askılı çantalar, tote çantalar, cüzdanlar, portföy çantalar vb. ürünlerin yanı sıra eşarp, gözlük ve takı gibi aksesuarları 5 dolardan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Alışveriş yapabileceğiniz markalar şunları içerir: Koç, Kate Maça, Özgür insanlar, Madewell, Calvin Klein, Rebecca Minkoff, tommy hilfiger, Şanslı Marka, Steve MaddenVe Michael Kors. Hatta büyük lüks markalardan birkaç çalma bile bulabilirsiniz. Givenchy Ve Versace.

Puanlayabileceğiniz en iyi fırsatlar için okumaya devam edin çanta ve aksesuarlar Nordstrom Rack’ta çalışıyor Raf satışını temizle.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380938/shop-bags-and-accessories-at-nordstrom-clear-the-rack-sale:-deals-on-coach-kate-spade-calvin-klein-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir