Nordstrom Yıldönümü İndiriminin 1. Gününde Alışveriş Yapabileceğiniz Kaçırılmayacak Fırsatlar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Alışveriş yapanlar, alarmlarınızı kurun. Herkes için yılın en büyük moda ve güzellik indirimlerinden birinin başlamasını bekleyen bir haftanın ardından, bekleyiş neredeyse bitti. 24 saatten kısa bir süre içinde Nordstrom Yıldönümü İndirimi 2022 resmi olarak halka açılıyor ve bizde 1. Günde alışveriş yapmak isteyeceğiniz kaçırılmayacak fırsatlar var.

Nordstrom Yıldönümü İndirimi, alışveriş yapanlar arasında popüler çünkü içinde şunlar gibi pek çok en iyi marka var: Özgür insanlar, iyi amerikalı, Madewell, tayt, yalınayak rüyalar, UGG, BIIS, Kuzey Yüzü, olaplexve Charlotte Tilbury, diğerleri arasında. İndirimde şort ve kazaklardan çok çeşitli ürünler var. battaniye atmak ve üst düzey bebek araba koltukları. gol bile atabilirsin güzellik fırsatları başka bir yere varamazsınız.

Bir indirim bu kadar büyük olduğunda, alışveriş yapanların en sevdiği markaların popüler stilleri ve ürünleri süper hızlı satma eğiliminde olduğundan biraz öncelik vermek önemlidir. Bu nedenle, satılacağı kesin olan birkaç ürünü öne çıkaracağımızı düşündük. Nordstrom Yıldönümü İndirimi başladığında 14 Temmuz 21:01 PT/12:01 15 Temmuz ETsepetinizde aşağıdaki öğelerin olmasını isteyeceksiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337952/nordstrom-anniversary-sale-2022-can-t-miss-deals-to-shop-on-day-1-from-good-american-beis-coach-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir