Nordstrom Yıldönümü İndirimi: Çocuklar ve Bebekler için Uygun Fiyatlı Moda Bulguları


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca size Nordstrom Yıldönümü İndirimi 2022’deki en iyi fırsatları bir araya getirdik. İster sonbaharda yeni bot ve kot pantolon stoklayın, ister makyaj ve cilt bakımında büyük bir puan alın, Nordstrom Yıldönümü İndiriminde herkes için bir şeyler var. Alışveriş yapacak çocuklarınız varsa, bugün alışveriş yapmak isteyeceğiniz tüm kaçırılmayacak fırsatları bir araya getirdik.

Nordstrom Yıldönümü İndirimi’nde 600’den fazla harika fırsat var kızlar ve erkek modası, bebek kıyafeti, ayakkabı ve bebek dişli. geniş bir ürün yelpazesi ve fiyatları bulunmaktadır. 5 $ temel bir Nuna’dan premium bebek arabası seti. Eğer bir bütçeniz varsa, bu çift gibi 50 doların altında gerçekten sevimli buluntular bulabilirsiniz. 40 dolara UGG terlik veya bunlar 40 dolara avcı yağmur botları ilave olarak. Ancak bulduğunuz tek harika fırsatlar bunlar değil.

En sevdiğimiz bazılarını topladık çocuk giyim ve bebek gereçlerinde 25 doların altında fırsatlar Nordstrom Yıldönümü Satışında. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339236/nordstrom-anniversary-sale-2022-best-under-25-deals-on-kids-clothing-baby-gear?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir