Nordstrom Yıldönümü İndirimi 35 Doların Altında En İyi 35 Fırsat: Kate Spade ve Daha Fazlası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Alışveriş yapanlar tüm yıl boyunca Nordstrom Yıldönümü İndirimi’ni dört gözle bekliyorlar. Giysiler, güzellik ürünleri, ev dekorasyonu ve daha fazlasında büyük indirimlerle mağazanın yılın en büyük satışı. En iyi fırsatları arıyorsanız, Kate Spade, Barefoot Dreams, Free People, UGG, BaubleBar, Bumble and Bumble, MAC ve Mario Badescu dahil olmak üzere en sevdiğiniz markalardan bazılarında 35 $ ve altında harika alışverişler var.

Bu doğru, aslında tanıdığınız ve sevdiğiniz ürünleri 35 doların altında bir fiyata alabilirsiniz, ancak tereddüt edemezsiniz. Bu fırsatlar hızla tükeniyor. İşte en iyi pazarlıklardan bazıları Nordstrom Yıldönümü İndirimi 2022.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339185/nordstrom-anniversary-sale-2022-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir