Nordstrom Sınırlı Süreli Güzellik Fırsatları: St. Tropez, Drybar, MAC ve Daha Fazlası


Bunu kullanıyorum temel 2016’dan beri. Kullanmayı asla bırakmayacağım. Bu temel, en iyi haliyle cildime benziyor. Etrafta yeni bir ‘It’ fondöten olduğunda her zaman numuneye giderim, ancak bunun dışında hiçbir zaman tam bir fondöten şişesi satın almam. Hayatımın geri kalanında sadece bir makyaj ürünü kullanmak zorunda kalsaydım, işte bu kadar. Her kuruşuna değer.

Bir müşteri, “Evrendeki En İyi Fondöten Çoğu insanın Armani’nin kozmetik ürettiğinden bile haberi yok… açık ara… dünyanın en iyi fondöteni. 12 yıldır makyaj sanatçısıyım ve bunu herkeste kullanıyorum. …kusursuz, airbrushed, bükülebilir, ışıltılı, onu tarif edecek çok fazla kelime var.Fotoğraflarda ve filmde harika…cildiniz Armani reklamlarındaki modeller gibi görünüyor…gözenekler…hangi gözenekler?? ?!!! Akışkan bir şeffafla karıştırıldığında harika bir vurgu efekti elde edersiniz. Olağanüstü. Mükemmel görünüyorsunuz ama yine de doğal, gerçekten çok hafif, ağır makyaj hissi yok.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372511/nordstrom-limited-time-beauty-deals:-drybar-st.-tropez-mac-it-cosmetics-giorgio-armani-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir